Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Faturalarımızı yatırmak konusunda zaman zaman sıkıntı yaşayabiliyoruz. Bazen fatura ödeme veznelerinde yaşanan yoğunluk ve sıra bizi fatura ödemekten soğur hale getirebiliyor. Bu tür durumlarda da genellikle devreye fatura tahsilâtı yapan bayilikler ve ödeme merkezleri geliyor. Özellikle vezneden fatura yatıranların çoğunlukta olduğu bölgelerde uzun kuyruklar oluşabiliyor. Bu gibi durumlarda aracı hizmet veren fatura ödeme merkezlerinin varlığı insanlara oldukça kolaylık sağlayan bir durumdur. Online işlemler aracılığı ile de fatura tahsilâtı yapmak mümkündür. İnternet üzerinden ve mobil ağlar üzerinden fatura işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Fatura işlemleri ile beraber genellikle yapılan ve ya istenen işlemler arasında Online Fatura Bayiliği işlemleri gsm operatörleri de dahil her tür işlemlerin yapıldığı bir alandır. İnsanlar istedikleri kadar kontör miktarını parça kontör yükleyecek olan yerdeki kişiye söylüyorlar. Numara giriliyor ve ödemesi yapılan lira miktarı telefon numaranız üzerinden sizin hattınıza ulaşıyor. Yapmış olduğunuz ödeme üzerine lira yükleme talebiniz sistemde yoğunluk olmadığı takdirde birkaç dakika içerisinde hattınıza transfer edilmiş olur.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com