Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Hiç birimiz fatura ödemekten uzun kuyruklara girip sıra beklemekten hoşlanmayız, ama ödenmesi gereken faturaları ne yapacağız? Onlar için de kolaylık düşünülmüş ve FATURA TAHSİLATI vezneleri kurularak hiç sıra beklemeden hızlı bir şekilde ödenebilmeleri sağlanmıştır. Eskiden banka köşelerindeki veznelerde sıralara girip beklemek artık tarih oldu, adım başı yanımızda görmeye alıştığımız fatura ödeme vezneleri, yasal işlemleri, sağladıkları rahatlık ve konfor ile göz doldurmakta ve güler yüzlü ekiplerin hızı ile çarçabuk faturalarımızı tahsil etmeleri ile bizleri sıkıntılardan kurtarmaktadırlar.

Cep telefonu kullanımı giderek daha da yaygınlaştığı için, çoğunlukla hatlı telefon yerine kontörlü telefonları tercih eder olduk. Çünkü hatlı telefon sahipleri hep fazla konuştukları için gelen kabarık faturalardan şikayet etmekte ve sıkıntılarını dile getirmektedirler. Bu yüzden hizmet vermeye başlayan FATURA ÖDEME bayileri, üzerimizden büyük bir yükü kaldırmışlar ve paramız olduğu kadar kontör yükleyerek konuşma imkanı yaratmışlardır. İstediğimiz anda hemen hızlı bir şekilde kontör yükleyerek konuşmalarımızın kesilmesinin de önüne geçilmektedir. Parolanın paran kadar kontör yükle olması şaşırtıcı değildir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com