Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Bugün milyonlarca kişi avea, türkcell ve vodofon operatörlerinin hazır kartlı hatlarını kullanmaktadır. Hazır kart kullanımı insanlara daha kolay ve daha ekonomik gelmektedir. Yüklediğiniz kontör kadar konuşmakta ve böylece ay sonunda şaşırtan faturalarla karşılaşmamış olmaktasınız. Operatörler genellikle belli limitlerle kontör satışı yapmaktadır. Ama insanlar bazen bu limitler dışında da kontör kullanmak istemektedir. Bu da parça kontör satışlarının yapılmasına neden olmuştur.

10, 20, 30, 50 liralık parçalar halinde kontör almak kullanıcılar için özellikle ekonomik açıdan çok pratik olmaktadır. Telefon hatlarınıza parça kontör yükletmek için son yıllarda fazla yer dolaşmanıza gerek kalmamaktadır. Şimdi artık mahallenizdeki bakkalınızdan bile parça kontör yüklemesi yaptırabilirsiniz.

Artık bakkal, market, büfe gibi iş yeri sahipleri parça kontör yükleme bayiliği almakta ve satış yapabilmektedir. Sizin de parça kontör ihtiyacınız olduğunda bu satışları yapan noktalara gidip telefon numaranızı söyleyerek kontör alabilmektesiniz. Parça kontör satışlarından iş yeri sahipleri de bir miktar komisyon almakta ve iş yerlerine ek gelir elde etmektedir. 

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com