Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonlarında hatlı kullanım ya da hazır kartlı kullanım olarak iki seçenekli kullanım imkanı vardır. Hatlı telefonlarda ödemeler konuşma paketlerine ve bu paketlerin ücretlerine göre yapılmaktadır. Ama hazır kartlarda dilediğiniz kadar kontör alıp kontörünüz kadar konuşuyorsunuz. Türkcell, avea ve vodafone operatörlerinin hazır kart kontör yüklemeleri de belli limitlerle yapılmaktadır. Ancak bazen paket kontörler kullanıcı için çok olmakta veya ücreti fazla gelmektedir. Bu durumda parça kontör yüklemesi yapılarak kullanıcıların ihtiyacı karşılanmaktadır.

Parça kontör yüklemeleri türkcell, vodofon ve avea operatörlerinin tümü için yapılmaktadır. Kontör satış noktalarında kolaylıkla ve hızlı bir şekilde kontör yüklemesi yapılmaktadır. Son günlerde işlek caddelerdeki iş yerleri yanında mahallelerdeki market ve büfe gibi iş yerlerinde de kontör satışı yapılmaktadır.

Parça kontör yüklenmesi için telefon numaranızı ve almak istediğiniz kontör miktarını söylemeniz yeterlidir. Dilediğiniz miktardaki kontör birkaç dakika içinde telefonunuza yüklenmiş olacaktır. Kontör yüklemelerinde satış yapan iş yeri de bir miktar komisyon almakta ve kendisi için bir ek gelir imkânı olmaktadır.  

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com