Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Ülkemizde milyonlarca cep telefonu kullanıcısı bulunmakta ve bunların bir kısmı faturalı hat kullanırken büyük bir kısmı da kontörlü hat kullanmaktadır. Kontörlü hat kullanıcıları peşin yükledikleri lira kadar konuşmakta ve kontörleri bitince yeniden kontör yüklemesi yaptırmaktadır. Ancak şimdi parça kontör yüklemeleri de çok yapılmaktadır. Çünkü operatörlerin standart kontör yükleme bedelleri bulunmaktadır. Ama sizin talebiniz farklı olmaktadır.

İşte bu ihtiyacı karşılamak için parça kontör bayileri ortaya çıkmıştır. Şimdi mahallemizdeki bakkaldan da büfeden de parça kontör yüklemesi yaptırabilmekteyiz. Böylece kontörlü hat kullanıcıları ihtiyaçları kadar kontör almakta ve rahat etmektedir. Firmamız da türkcell, avea, vodofon kullanıcılarının kontör ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamaktadır.

Siz de parça kontör bayisi olarak bu hizmete katılabilir ve iş yerinize ek gelir elde edebilirsiniz. Yükleme başına 1 ila 7 lira arasında değişen komisyonlarla günlük kazancınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca bu işlem için fazla zaman harcamayacaksınız. Çünkü kontör yükleme işi birkaç dakika içinde bitmiş olmaktadır. 

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com