Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

İş yerimizde parça kontör yüklenir. Bu ilanları artık daha sık görmekteyiz. Şimdi mahallemizdeki bakkalımız, marketimiz ya da büfemiz parça kontör yükleme hizmetini ayağımıza getirmektedir. Kontörlü telefonlarda istemediğimiz zamanlarda kontörümüz bitebilir ve kontör yüklemek için uzak noktalardaki gsm bayilerine gitmemiz gerekebilir. Ancak acil ihtiyaçlarda bu durum kullanıcılara sıkıntı yaratabilir.

Parça kontör yükleme işlemi yapan yakınımızdaki iş yerleri bizi böyle bir sıkıntıdan kurtarmaktadır. Dilediğimiz ve ihtiyacımız kadar parça kontör burada yükletebilmekteyiz. Avea, türkcell, vodofon kullanıcılarının tümü de bu hizmetten yararlanmaktadır. 10, 20, 30, 40, 50 ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar kontör yüklenebilmektedir. Bu hizmetten bayiler de ek gelir elde etmektedir.

Parça kontör bayisi olmak artık çok zor değildir. Kontör bayiliği veren firmalardan aldığınız formu doldurmakta ve onların sistemine kaydolmaktasınız. Sisteme kaydolduktan sonra hemen kontör satışına başlayabilirsiniz. Yükleme başına bir lira ile yedi lira arsında değişen komisyonlar da bayiler için iyi bir ek gelir kapısı olmaktadır. Siz ek gelir elde ederken müşterileriniz de rahat etmektedir. 

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com