Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Gsm operatörleri genellikle belirledikleri miktarlarda kontör yüklemesi yapmaktadırlar. Ancak bugün ülkemizde milyonlarca kişi kontörlü hat kullanmakta ve bu belirlenen miktarlardan farlı kontör ihtiyacı duymaktadır. Bu ihtiyacı da parça kontör bayileri karşılamaktadır. Parça kontör bayileri 10,20 30, 50 liralık parçalar halinde hattınıza kontör yüklemesi yapabilmektedir.

Parça kontör yükleme firmaları artık her yerde bayiler aracılığıyla sizlere ulaşmaktadır. Mahallenizdeki bakkallar, büfeler, marketler parça kontör yüklemesi yapmaktadır. Bu hem müşteriler açısından büyük kolaylık olmakta hem de bayilik yapanlar için ek bir gelir oluşturmaktadır. Kontör yükleme işinden yükleme başına 1 ile 7 lira arasında değişen kazanç elde edilebilmektedir.

Parça kontör satışlarında belli bir fiyat sınırlaması olmadığı için satış yapan bayiler makul ölçülerde kendi belirledikleri miktarda fiyat farkını koymakta ve satış yapmaktadır. Şimdi insanlar daha çok kontörlü telefon kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü böylece sınırsız konuşma imkânıyla yaşanan aşırı konuşmalardan kaçınılmış olmaktadır. İletişim maliyeti düşmüş olmaktadır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com