Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Artık parça kontör bayisi olmak da çok kolaydır. Güvendiğiniz bir parça kontör satış firmasına başvuru yapmaktasınız ve onun sistemine kayıt olmaktasınız. Sisteme kayıt olduğunuzda da hemen kontör satışlarına başlayabilmektesiniz. Bir marketiniz, büfeniz, bakkalınız varsa siz de bayilik alarak iş yerinize ek kazanç sağlayabilirsiniz. 
Özellikle mahallenizdeki kontör ihtiyaçlarını siz karşılayacak ve iyi bir ek gelir sahibi olacaksınız. Talep edilen miktarda parça kontör yükleme işlemleri 1-2 dakikada gerçekleşmektedir. Böylece bir zaman kaybı da yaşamış olmamaktasınız. Yükleme başına bir lira ile beş lira arasında siz de komisyon almakta ve gelir elde etmektesiniz. Bayi olarak ana sistemin 7/24 hizmetinden yararlanacaksınız. 
Parça kontör yüklemeleri avea, türkcell ve vodofon kullanıcılarına yapılmaktadır. Gsm kullanıcılarının sayısı her geçen gün artmakta ve buna bağlı olarak parça kontör ihtiyacı da artmaktadır. Kontörlü hat kullanıcıları için bu hizmet büyük bir kolaylık sağlamakta ve kullanıcılar kontör ihtiyaçlarını her an karşılayabilecekleri bayilere rahatça bulabilmektedir. Siz de bayi olmak istiyorsanız hemen bir firmaya bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com