Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Ülkemizde Türkcell, Avea, Vodofon gibi cep telefonu şirketlerinin faturalı hat kullanan müşterileri yanında milyonlarca hazır kart kullanan müşterileri de bulunmaktadır. Hazır kart kullanan müşteriler kontörleri bittiğinde bu şirketlerin bayilerine gitmekte ve orada kontör yüklemesi yaptırmaktadır. Ancak bazen buna zaman bulunamaz ve sıkıntı yaşanır. İşte şimdi bu gsm şirketleri parça kontör satışı yapan bayilikler vermiş ve kontör yükleme hizmetini müşterilerinin ayağına taşımıştır. 
Artık mahalledeki bakkalımızdan, marketimizden veya gazete bayimizden bile parça kontör yükleme işlemi yaptırabilmekteyiz. Ne kadar kontöre ihtiyacımız varsa o kadar yükleme yaptırıp rahatça kullanmaktayız. Firmamız da Türkcell, Vodofon, avea operatörlerinin kontörlerini talep ettiğiniz miktarlarda yüklemektedir. 10, 20, 30, 50, 100, 200 liralık kontör ihtiyaçlarınız güvenle karşılanmaktadır. 
Parça kontör kullanmak birçok kişi için daha avantajlı olmaktadır. Konuşacağımız miktar kadar para yükletip çalınma, kaybolma gibi olumsuzluklarda maddi kayıp yaşanmamaktadır. Parça kontör ile yüklediğimiz kadar konuşmakta ve gereksiz konuşmalardan kaçınmış olmaktayız. Firmamız kampanyalı kontör yüklemesi de yapmaktadır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com