Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Teknolojideki gelişmeler insanların hayatına birçok kolaylıklar getiriyor ve rahat etmelerini sağlıyor. Özellikle internetin yaygın olarak kullanılmasıyla ve çok işlevsel yazılım programları sayesinde pek çok işimizi artık online olarak yapabilmekteyiz. Hepimizin canını sıkan ve uzun kuyruklarda beklememize neden olan fatura ödeme işlemlerini de bu amaçla faaliyet gösteren merkezlerde yapmaktayız. Har ay birçok fatura ödemek zorundayız ve çoğu kez bunun için zaman bulamayız.

Ama son yıllarda şehrimizin en işlek caddelerinde fatura ödeme merkezleri açılmaya başlandı ve artık insanlar her türlü fatura bedellerini bu merkezlerde ödemeye başladılar. Burada uzun kuyruklarda beklenmiyor ve en hızlı şekilde fatura ödeme işlemleri tamamlanıyor.

Telefon, cep telefonu, elektrik, su, doğalgaz gibi faturalarımızı bu merkezlerden ödeyebildiğimiz gibi, vergi, trafik cezası, digitürk, adsl ödemelerimizi de bu fatura ödeme merkezlerinde yapabilmekteyiz. Ayrıca türkcell, avea, vodofon kullanıcılarının tl yükleme işlemleri de bu merkezlerde yapılmaktadır. Call shop hizmetiyle yurt için ve yurtdışı telefon görüşmelerini daha ucuza yapmaktasınız. Bu hizmetler müşterilere büyük kolaylıklar yaşatmaktadır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com