Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

 

        Türkiye’nin en genç gsm operatörü olan avea internet hızıyla oldukça ön planda. Büyük firmaların vazgeçilmezi olan avea özellikle gelişmiş şehirler de müşterisi fazla olan bir gsm operatörüdür. Avea TL yüklemelerinizde verdiği hediye dakikalar, smsler ya da internetle sizlere hediyelerini sunuyor. Bazı büyük marketlerin ya da futbol takımlarının da avea ile bağlantılı hat kullanımları mevcuttur. Bimcell, fenercell, trabzoncell, Galatasaray mobile gibi. Büyük bir operatör olan avea sunduğu tarifelerle oldukça hesaplıdır. Fanatik taraftarlarca tercih edilen avea uygun tarifeleriyle vazgeçilmez bir hal alıyor. İki operatörün birleşmesiyle meydana gelen avea müşterilerinin fazla oluşuyla dikkatleri üzerine çekiyor.
        Son yıllarda kullanılan internet bağlantısı olan jet modemleriyle de aveanın ön plana çıktığını görüyoruz. Etrafınızda bu modemleri kullana insanların aveayı tercih ettiğini göreceksiniz. Hızlı ve fşyatları uygun olduğu için birçok kişi aveayı tercih ediyor. Gsm operatörü olarak da çokça kullanılan avea TL yüklemelerinizde size sunacağı tarifelerle her zaman yanınızda. Küçük bir araştırma yaparak ulaşabileceğiniz konuşma, sms, ve internet tarifelerinin fiyatları size oldukça uygun gelecektir. Yapılan araştırmaların verdiği sonuçta budur. Yanınızda taşıyabileceğiniz bu modemlerle göndermeniz gereken dosyalarınız evde ya da iş yerinizde olmadığınız için beklemeyecek. Yanınızda ki bir bilgisayar ya da tableti modeminize bağlayın ve artık internet yanı başınızda. Bekletmeden dosya alışverişlerinizi yapabilirsiniz.
        İnternette paketlerinde  olduğu gibi konuşma ve sms paketlerinde ki şok fiyatlar sizi şaşırtacak seviyede. Siz sadece dilediğiniz paketi seçin ve konuşmanın, mesajlaşmanın ya da internet paketinin keyfini çıkarın. Avealılara özel sunulan indirimlerden yararlanın ve kendinizi uygun fiyatlarla keyiflendirin. Avea içi müşterilerle olduğu kadar ev ve iş telefonlarına yaptığı kampanyalarla da sizleri etkileyecek olan avea rahatça konuşmanız için bütün fırsatları ayağınıza seriyor.
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com