Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Bugün her yerde çok sayıda fatura ödeme merkezi açılmış olduğunu görüyoruz. Çünkü artık milyonlarca tüketici her ay pek çok fatura ödemek zorunda ve kurumların fatura tahsilat hizmetleri bu yoğunluğa cevap verememektedir. Fatura ödeme merkezi bu ihtiyacı karşılamakta ve insanların saatlerce kuyrukta beklemelerini ortadan kaldırmaktadır.

Artık elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, adsl, digitürk gibi fatura ödemelerimizi kuyruklarda beklemeden, zaman kaybı yaşamadan fatura ödeme merkezlerinde yapabilmekteyiz. Ayrıca vergi ödemelerimizi, trafik cezası gibi ödemelerimizi de burada yapmaktayız. Fatura ödeme merkezi ayrıca avea, türkcell, vodofon gibi operatörlerin kontör satışlarını, parça kontör satışlarını da yapmaktadır.

Fatura ödeme merkezi call shop hizmeti de vererek sizleri yurt dışı ve yurtiçiyle ucuza telefonla görüştürmektedir. Fatura ödeme merkezleri bu hizmetler için belli miktarda bir komisyon almakta ve böylece iş yerlerine ek gelir elde etmektedir. İhtiyacı giderek artan bu faaliyet için siz de bayilik başvurusu yaparak bayi olabilir ve ek kazanç elde edebilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com