Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Nüfusumuz her geçen gün artmakta ve elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi hizmetlerden yararlananlar da giderek artmaktadır. Günümüzde her ay milyonlarca insan bu hizmetlerin ücretlerini ödemek için kurumlarda uzun kuyruklar oluşturmaktadır. Ancak özellikle çalışan müşteriler bu kuyruklarda beklemeye zaman bulamamakta ve sıkıntı yaşamaktadır. Bu ihtiyaç fatura ödeme merkezi olarak faaliyet gösteren iş yerlerinin açılmasına neden olmuştur.

Fatura ödeme merkezi elektrik, su, doğalgaz, telefon, digitürk, adsl, banka kredi kartı borçları gibi faturaları tahsil ederken vergi borçlarını, trafik cezalarını da tahsil etmektedir. Ayrıca avea, türkcell, vodofon gibi operatörlerin kontör ve parçalı kontör satışı yapmakta, abonelik başvurularını almaktadır.

Ayrıca call shop hizmeti vermekte ve sizler yurt dışındaki ve yurt içindeki sevdiklerinizle ucuz fiyatlarla görüştürmektedir. Siz de bir fatura ödeme merkezi açmak isterseniz hemen bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz. Ya da mevcut ve uygun olan iş yerinizde bu hizmetleri vererek aldığınız komisyonlarla ek gelir elde edebilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com