Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Son yıllarda insanlara en çok sıkıntı veren işlerden biri de fatura ödemeleri olmaktadır. Her ay belli günlerde uzun kuyruklarda beklemek hem sıkıcı olmakta hem de zaman kaybına neden olmaktadır. Üstelik faturaların farklı ödeme tarihleri nedeniyle bu sıkıntı ayda birkaç kez yaşanmaktadır. Ama artık pek çok yerde açılmış olan fatura ödeme merkezi bu sorunları ortadan kaldırmıştır.

Fatura ödeme merkezi elektrik, su, doğalgaz, telefon, cep telefonu, adsl, digitürk gibi her türlü faturanın tahsilatını yapmaktadır. Bunun yanında parça kontör satışı yapmakta, cep telefonu aboneliği için başvuruları kabul etmektedir. Adsl başvurularını da kabul etmekte ve her tür vergi ödemenizi de almaktadır.

Fatura ödeme merkezleri genellikle bir iş yeri sahibinin ek gelir elde etmek için normal işlerine ek olarak verdiği hizmetleri kapsamaktadır. Böylece müşteriler ödeme kolaylığı yaşarken, iş yerleri de ek kazanç elde etmekte ve herkes memnun olmaktadır. Siz de fatura ödeme merkezi sahibi olabilir ve yeni bir kazanç elde edebilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com