Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Her ay milyonlarca insan elektrik, su, doğalgaz, telefon, digitürk gibi aldığı hizmetin karşılığı olan ücretleri ödemek için kurumların gişelerinde uzun kuyruklar oluşturmaktadır. Bu büyük bir zaman kaybına da neden olmakta ve özellikle çalışan insanları sıkıntıya sokmaktadır. Ancak bu sorun artık fatura ödeme merkezi sayesinde sona ermiştir.

Şimdi yaşadığımız yerlerde belli noktalarda fatura ödeme merkezi olarak faaliyet gösteren iş yerleri bulunmaktadır. Bu merkezlerde her türlü faturamızı rahatlıkla ödeyebilmekteyiz. Ruhsatlı olarak çalışan bu merkezlerde tahsilatlar güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. En güzeli ise saatlerce kuyruklarda bekleme derdiniz olmamaktadır.

Fatura ödeme merkezi olarak faaliyet gösteren merkezimiz ayrıca ucuz yurt içi ve yurtdışı telefon görüşmesi imkânları da sunmaktadır. Vergi borçlarınızı, trafik cezalarınızı da tahsil etmekte ve ilgili kurumlara sizin adınıza iletmekteyiz. Bu hizmetlerimizle faturaların son ödeme tarihi geçti gibi sıkıntılar da yaşamadan dilediğiniz zaman fatura ödemelerinizi yapabilmektesiniz. Merkezimiz güvenli ödemeleri adresidir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com