Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Hayatımız artık faturalarla dolmaya başladı. Her ay ödememiz gereken onlarca faturaya sahibiz. Elektrik, su, doğalgaz, sabit telefon, cep telefonları, digitürk, adsl gibi birçok kullanımımız için aylık fatura bedellerini ödememiz gerekmektedir. Bunları ayrı merkezlerde öderken ve özellikle bazı günlerde çok uzun süre kuyruklarda beklemek zorunda kalmaktayız. Ama artık fatura ödeme merkezleri açılmakta ve fatura ödemelerimiz kolaylaşmaktadır. Evinize ya da iş yerinize en yakın yerdeki bir fatura ödeme merkezi bütün bu ödemelerinizi en hızlı şekilde yapacaktır.

Uzun yıllar hizmet veren merkezimiz elektrik, su, doğalgaz faturalarının tahsilatını yaparken, avea, türkcell, vodofon gibi operatörlerinin kontör yüklemelerini ve faturalı hatlara geçme işlemlerini de yapmaktadır. Fatura ödeme merkezi adsl başvurularını da almaktadır. Yurt içi ve yurt dışı ucuz telefon görüştürmesi hizmeti vermektedir.

Fatura ödeme merkezi sayesinde fatura ödemesi yapmak isteyen kişiler rahat etmekte ve zaman kaybı yaşamadan faturalarını ödemektedir. Bunun yanında bayiler de aldıkları komisyonlarla ek gelir etmektedir. Burada yapılan işlemler güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile yapılmaktadır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com