Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Son yıllarda şehir merkezlerinde çok sayıda fatura ödeme merkezlerinin açıldığını görmekteyiz. Bu merkezler fatura ödemelerinde yaşanan sorunların çözümünde çok faydalı olmaktadırlar. Her ay belli günlerde kurumların önünde fatura ödeme kuyrukları oluşmakta ve insanlar uzun süre beklemek zorunda kalmaktalar. Fatura tahsilatı bayilik ile bu yük azaltılmış ve insanlar saatlerce beklemek zorunda kalmadan faturalarını ödeyebilme fırsatı bulmuştur.

Fatura tahsilatı bayilik merkezlerinde işlemler online yapıldığı için tahsilatlar çok kısa sürede ve güvenle yapılmaktadır. Elektrik, su, doğalgaz, telefon, digitürk, adsl gibi faturalar bu merkezlerde kolayca ödenmektedir. Kredi kartı borçları ve banka ödemeleri de güvenle yapılabilmektedir.

Ayrıca call shop hizmetleri ile insanlar ucuz telefon görüşmeleri yapabilmekte ve hazır kart kullanıcıları burada kontör yükletebilmektedir. Hazır kart kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu kontör yükleme işlemi fatura tahsilatı bayilik ile anında yapılmaktadır. Fatura ödeme bayileri bu işlemlerden komisyon alarak iyi bir kazanç elde etmektedir. Ama en önemlisi insanlar bu bayiliklerle rahat bir ödeme gerçekleştirmektedir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com