Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

         Çocuklar ellerinde ki paranın miktarı kadar hatlarına parça kontör attırıyorlar. Bu hem aileler için daha uygun oluyor. Kontör attırdığınız bayilerin güvenilirliğine dikkat etmeniz gerekir. Bazı bayiler dolandırıcılık için bu işi yaparken birçoğu işinin ehli ve düzgün iş yapıyor. Kontör attırmak için girdiğiniz bir bayii de kendi numaranızın girişini kendiniz yapın bu çok daha sağlıklı. Hem numaranızı yanlış girmezsiniz hem de çevrenizde bulunanlar sizin numaranızı alamazlar. Bu tarz durumların olduğunu duymuşsunuzdur. Bazı fırsatçılar bu tür bayilerde özellikle bayanların numaralarını almak için boy gösteriyorlar. Dikkatli olmak şart oldu.

       Parça kontör sistemi çok fazla tercih ediliyor. Çok fazla arama yapmayanlar da bu sistemin müptelası. Hatlarının kapanmaması ya da indirim süresinin sona ermemesi için parça kontöre başvuruyorlar. 2005 yılından beri hayatımızda olan bu sistem herkesin bütçesine göre hareket etmesini kolaylaştırmış bulunuyor. Normalde tam kontör yükleyip ekstra kontör ihtiyacı olanlarda bu sistemden yararlanabilirler. Ya da tarifeye göre parça kontör atabilirsiniz. Mesela internet paketi alacaksınız ve paket fiyatına göre parça kontör atarak kullanmayacağınız kontörü heba etmemiş olursunuz. Adım başı ulaşabileceğiniz parça kontör satan bayii ya da marketlerle parça kontöre ulaşmakta eskisinden çok daha kolay. Numaranızı söyleyip ya da kendiniz giriş yaptırıp kontör yüklemeniz mümkün.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com