Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Kimler Fatura Bayilik Alabilir

Fatura bayilik almak zor değildir. İşlek bir caddede uygun bir işiniz varsa, siz de bayilik alarak ek kazanç elde edebilirsiniz. Ya da sadece fatura bayiliği işi de yapabilirsiniz. Fatura bayilik işinde fatura başına alınan komisyonlarla kazancınız olmaktadır. İşlek bir caddede iyi bir kazancınız olabilir. Şimdi insanların her ay ödeyeceği fatura sayısı da artmıştır.

 Eskiden sadece elektrik, su, telefon faturaları varken artık doğalgaz, digitürk, adsl gibi faturalar da eklenmiştir. Bu kadar çok fatura ödemeleri için insanlar kurumlarda her ay uzun kuyruklarda beklemek ve zaman harcamak zorunda kalmaktadır. Ama fatura bayilik ile bu sorun kalmamış bayilerde sıra beklemeden fatura ödeme imkânları sağlanmıştır.

Bu arada ülkemizde çok sayıda cep telefonu hazır kart kullanıcısı da bulunmakta ve bu kullanıcıların her zaman kontör ihtiyacı olmaktadır. Fatura bayilik ile bu ihtiyaçlar da karşılanmakta ve kontör yükleme, parça kontör yükleme gibi işlemler bu bayilerde yapılmaktadır. Bütün işlemler hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com