Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günümüzde insanların hayatı çok yoğun bir tempoda geçiyor. İnsanlar uzun çalışma süreleri nedeniyle de bazı işlerine zaman bulamıyor. Örneğin her ay canımızı sıkan fatura ödemelerimizi zamanında yapamıyoruz. Çünkü fatura ödeme günlerinde kurumların gişelerinde uzun kuyruklar oluşmakta ve saatlerce sıra gelmesi beklenmektedir. İşte fatura bayilik sistemi bu sorunları ortadan kaldırmıştır.

Fatura bayilik ile artık faturalar çok hızlı ve güvenli şekilde ödenmekte ve uzun kuyruklarda beklemek zorunda kalınmamaktadır. Elektrik, su, doğalgaz, digitürk, adsl gibi faturalarımızı, kredi kartı borçlarımızı, vergi borçlarımızı, telefon faturalarımızı artık bu bayilerde kolaylıkla ödemekteyiz. Fatura ödeme bayilerinde call shop hizmetleri de verilmekte ve yurt içi ve yurt dışı telefon görüşmelerinizi çok ucuza yapabilmektesiniz.

Ayrıca kontör ve parça kontör yüklemeleri de bu bayilerde yapılabilmektedir. Hazır kart kullanıcıları bu çok sayıdaki bayi sayesinde kontör yükleme sıkıntısı yaşanmamaktadır. Fatura bayilik ile iyi bir kazancınız da olmaktadır. Mevcut iş yerinize ek olarak bu bayiliği alabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. 

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com