Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Fatura bayilik sistemi insanların yaşamına büyük kolaylıklar getirmiştir. Artık ülkemizde insan nüfusu çok artmış, elektrik, su, doğalgaz, telefon hizmetlerini kullananların sayısı da büyümüştür. Bu yüzden de her ay kurumların gişelerinde uzun kuyruklar oluşmakta ve fatura ödemesi yapmak için insanlar saatlerce beklemek zorunda kalmaktadır.

 Ancak fatura bayilik sistemi bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Şimdi bu bayilerde bütün faturalar hızlı ve güvenli bir şekilde ödenmektedir. Sadece faturalarınız değil, kredi kartı borçlarınızı, vergi borçlarınızı da bu bayilerde yapabilmektesiniz. Şehrin en işlek caddelerinde açılan bu bayilere ulaşmak da kolay olduğu için fazla zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Fatura bayilik hem bu işi yapan kişilere iyi bir gelir kazandırmakta hem de insanların fatura ödemelerine büyük kolaylık getirmektedir. Bu bayilerde call shop hizmetleri de verilmekte ve yurt içi yurt dışı telefon görüşmeleri çok ucuza yapılabilmektedir. Ayrıca en çok ihtiyaç duyulan parça kontör yükleme işlemleri de burada yapılmakta, cep telefonu faturaları da ödenebilmektedir. 

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com