Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Son yıllarda giderek artan sayıda fatura ödeme merkezlerine rastlamaktayız. Artık insanlar fatura ödemek için saatlerce uzun kuyruklarda beklemekve zamankaybetmek istememektedir. Ancak ne yazık ki, her ayın belli dönemlerinde kurumların gişeleri önünde uzun kuyruklar oluşmakta ve bu kuyruklardainsanlarsaatle fatura ödemesi yapabilmek için beklemektedir. Fatura bayilik hizmeti ise insanları bu sorunları yaşamaktan kurtarmaktadır.

Artık fatura bayilik le her kurumun faturaları tahsil edilmektedir. Elektrik, su, doğalgaz, digitürk, adsl gibi faturalar bu bayilerde tahsil edilmekte, kredi kartı borçları, banka ödemeleri bu bayilerde yapılabilmektedir. Böylece farklı faturalar için ayrı zaman harcamadan tek bir merkezde bütün faturalarınızı ödemiş olmaktasınız.

Fatura bayilik işinden komisyon alarak kazanç elde etmektesiniz. Siz de şartları yerine getirerek fatura bayiliği alabilir ve iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu merkezlerde aynı zamanda kontör ve parça kontör yüklemeleri de yapılmaktadır. Çok sayıda kişi günümüzde hazır kart kullanmakta ve kontör ihtiyacı duymaktadır. Bu merkezler onlar için de kolaylık olmuştur. 

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com