genc turkcell kampanyası, turkcell paketi, turkcell konuşma fırsatı
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Turkcell yeni tarifeleri ile gençleri memnun etmeye devam ediyor. Cep TL yükleyerek sahip olacağınız kampanyalardan birisi de ‘Ben Yaptım 500’ tarifesidir. Bu tarifenin içerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü GSM operatör hizmeti bulunmaktadır. Her yöne arama, kısa mesaj, internet gibi özellikler bu tarife içerisinde Turkcell müşterilerine sunulmaktadır. Dolayısı ile bu tarifelerden yararlanarak oldukça iyi bir şekilde telefon tarifelerinden yararlanabilirsiniz. Hazır kartlı Genç Turkcell’liler için bu tarz kampanyalar oldukça ilgi çekici olmaktadır. Çünkü bu tarz kampanyalar normal hazır kart kampanyalarına göre biraz daha ekonomik olmaktadır.

Turkcell’in sunmuş olduğu Ben Yaptım 500 tarifesinde 250 dakika her yöne konuşma, 250 dakika Genç Turkcell’lilerle konuşma özelliği taşımaktadır. Fakat bunun yanında aynı zamanda 7 TL’ye SMS ve internet paketi de alabilirsiniz. Kısacası bir telefonda ihtiyacınız olabilecek her türlü özellik gençlere sağlanmak istenmiştir. Cep TL yüklemesi ile bu kampanyanın size getirdiği tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. Kampanya 19 TL tutarında kontör yüklendiğinde başlamaktadır. Yani tüm bu özellikler sadece 19 TL gibi az bir ücretle sizlere sağlanabilmektedir. Bu kampanyadan tüm Genç Turkcell’li hazır kart sahipleri yararlanabilmektedir. Dolayısı ile özellikle öğrenciler bu kampanya ile birlikte oldukça memnun kalmışlardır. Çünkü öğrenciler hem kullanışlı internet, hem her yöne arama hem de her yöne SMS servisini sık sık kullanmaktadırlar.

19 TL tutarında cep TL yüklemesi ile elde edeceğiniz bu kampanyaya katılmak için öncelikle Turkcell hazır kart hattına sahip olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise BENYAPTIM yazıp 2222’e mesaj atmanız gerekir. Kısa cevabınıza Turkcell tarafından geri dönüş olacaktır. Gelen mesaja onay verdiğinizde sistem otomatik olarak hazır kart hattınızı Ben Yaptım 500 tarifesine geçirecektir. Daha ayrıntılı bilgi almak için en yakın Türkcell bayiine gidip daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com