turkcell parça kontör, turkcell parça kontör yükleme, parça kontör yüklemesi, turkcell parça kontör bayiliği, parça kontör mesaj paketi
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Yaz ayları gelmeye başlayınca yaz aşkları da doğmaya başlar. Okuldan, derslerden, sınavlardan aşka fırsat bulamayan öğrenciler, işten güçten başını kaldırmayan iş adamları yazın aşka gelir. Ilık yaz geceleri, kumsal, çiçekler, canlılık sizi aşka çeker. Seratonin hormonu salgısı artar, mutluluğu hak ettiğimizi anlamaya başlarız. Stresten, kaygıdan uzak zamanlardır yaz ayları ve kafamız rahatlar. Peki, sen aşkını nasıl anlatacaksın? Şüphesiz mesajlaşmadan aşkın tadı çıkmaz. Hangi yaşta olursanız olun telefon numarasını almak ve ona mesaj atmak, mesaj atarken saatlerce düşünmek aşkın tatlı cilvelerindendir.

Ya da sevgilin var ve sürekli ne yaptığını öğrenmek istiyorsun. Ona şiirler, şarkılar armağan etmek istiyorsun. Söz uçar, yazı kalır. Yaz bulduğun en güzel şarkı sözlerini, yolla gitsin sevgiline. Her zaman saklayabileceği, açıp okuyabileceği bir hatıra bırak gönlünde.

Nişanlınla mı haberleşeceksin? Düğün zamanını mı konuşacaksınız? Fakat koşturmaktan telefonlarına cevap veremiyor mu? Sen de mesaj yaz. Nasıl olsa telefonunu eline aldığında görecektir mesajlarını. En güzel planları sevgi sözcükleriyle birleştirip ona yollamanın en güzel yolunu buldun Turkcell’li.

Turkcell siz âşıklar için özel olarak geliştirdiği Âşık Paketini sunuyor. Artık ona yazdığın mesajların hepsi Turkcell’den, yeni çöpçatanın Turkcell! Yalnızca 5 TL’lik parça kontörlerle aşık olduğun kıza, sahildeki o çocuğa, sevgiline, nişanlına istediğin sevgi sözcüklerini, dilediğince gönderebilesin diye senin için Aşık Paketini çıkardı! Bütün bir ay boyunca sınırsız mesajlaşma, doya doya hasret giderme için büyük harflerle ‘ASIK’ ya da küçük harflerle ‘asik’ yazarak boşluksuz ve numara başına sıfır koymadan aşkının telefon numarasını yazıp 2222’ye gönder, sınırsız aşkın tadını çıkar.

Parça kontör yüklemesini Avea bayilerinden yapabileceğiniz gibi pek çok yükleme merkezinden de kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

Eğer parça kontör yüklemek için bayimiz olmak isterseniz bayilik formumuzu doldurabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com