Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Kredi Kartı ile Alışveriş Yaparken Güvendemiyim ?

www.jettoptandakika.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. Bankamızın Güvenli Ödeme Sayfası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü Gerekirmi ?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biri. Bu nedenle kredi kartıyla yaptığınız alışverişler sırasında bazen bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Böyle bir durumda bankanız, kayıtlı bilgilerinizden size ulaşır ve telefonda sipariş teyidi alır. Bunun için, bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizi güncel tutmanızı öneririz.

Unutmayın! Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranıza ulaşılamazsa siparişiniz iptal edilebilir. www.jettoptandakika.com’a üye olurken verdiğiniz telefon numarasının doğruluğundan

emin olmalısınız. Çünkü siparişinizle ilgili her türlü bilgilendirme için e-posta adresiniz ve telefon numaranız kullanılır.

3D Secure Nedir ?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle

kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına

“Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

3D Secure Neden Güvenli ?

3D Secure sistemiyle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, banka tarafından kendine verilen özel bir ödeme şifresiyle onaylaması gerekir. Kredi kartı numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile, şifreniz sadece sizde olduğundan internet ortamında güvenli alışveriş yaparsınız.

3D Secure hayatlira.com'da nasıl işler ?

www.jettoptandakika.com.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka

bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

• Güvenliğiniz için, işleminizi “Şifreyle Onayla (3D Secure)” ile gerçekleştirmenizi öneririz.

• Kredi kartınızın 3D’ye tanımlı hale gelmesi için, bankada kayıtlı GSM bilgilerinizin güncellenmiş olması gereklidir.

• 3D Secure’la gerçekleştireceğiniz işlemlerde “Sipariş Onayla” sayfasının ortasında açılan ekran, bankanızın ekranıdır. Şifre bilgilerinizi banka ekranına girmenizin amacı, şifre güvenliğinizi sağlamaktır.

• Kredi kartınızın 3D tanımını önceden yapmadıysanız, ilk işleminizde banka ekranlarında kaydınız gerçekleşir ve kartınız 3D işleme hazır hale gelir.

•   “Şifreyle Onayla (3D Secure)” butonuna tıkladınız. Eğer hiçbir şifre sorulmadan işleminiz gerçekleşirse; kredi kartınız henüz 3D uyumlu değil demektir. Ama bu durumda yapacağınız işlem de 3D özelliğine sahip olacaktır.

• 3D Secure’la onaylamada ya da banka tanımlama ekranında sorun yaşıyorsanız, diğer

“Sipariş Onayla” butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

• Kartınız 3D tanımlıysa, çoğunlukla internet üzerinden yaptığınız alışveriş sonrasında

ödeme işlemi detayınız bankanızda kayıtlı olan GSM numaranıza SMS’le gönderilir.

Böylece, kredi kartınızın yetkisiz kişilerce kullanılması durumunda hemen bilgi sahibi olur ve olası bir mağduriyeti önlersiniz.

• 3D Secure’la gerçekleştirdiğiniz siparişlerde işlemi şifrenizle onayladığınız için, siparişiniz güvenlik sürecinde beklemez ve en kısa sürede Hesabınıza eklenir.

İptal iade işlemleri

Sipariş iptali için üyelik panelinizdeki mesajlar bölümünden sipariş numarası ile birlikte mesaj atmanız yetetli en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Nasıl Bayi Olabilirsiniz?

Sitemizde bulunan Bayi Olmak istiyorum butonunu tıkladığınızda karşınıza çıkan ekrandaki bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Başvurunuz doğrultusunda satış temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapacaklardır.
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com