parça tl ile sms, Vodafone parça tl, Vodafone parça tl bayiliği, Vodafone parça tl yükleme, Parça tl paketleri
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Kısa mesaj atarak iletişim kurmayı seviyorsanız vodafone’da tam da size göre bir sms paketi var. Acaba yüklediğim TL’ler bitecek mi diye düşünmeden ay boyu rahat rahat mesajlaşmak için yapmanız gereken ise çok basit. Size en yakın fatura ödeme merkezine giderek faturasız vodafone hattınıza 11 TL karşılığı parça kontör yüklemek ve sonra bir kısa mesajla sms paketini satın almak. İşte bu kadar kolay.

Vodafone’un 11 TL karşılığı sunduğu sms paketinde tam 11.000 mesaj hakkı bulunuyor. Bu mesajların 10.000’i şebeke içi, kalan 1.000 sms ise her yöne şeklinde kullanılabiliyor. Fatura ödeme merkezi aracılığı ile hattınıza 11 TL parça TL yükledikten sonra telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip 11000SMS yazıp ücretsiz olarak 7000’e mesaj atıktan sonra gelen onay mesajı ile 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 11.000 sms hattınıza tanımlanacaktır.

Bütün bir ay sevdiklerinizle doya doya mesajlaşmak için bulunmaz bir fırsat. Hem ekonomik hem de çok avantajlı bir sms paketine sahip olmak için hemen bir fatura ödeme merkezine gidip hattınıza parça TL yükleyebilirsiniz.

Sevdiklerinizin hattına parça TL yükleyip onlarında bu avantajlı paketten faydalanmasını sağlayabilir ve değişik bir hediye vermiş olmanın keyfini sürebilirsiniz. Çocuklarınızın telefon kullanım tutarlarını kontrol altında tutmak ve onları sms atmaktan alıkoymamak için bu paket biçilmiş kaftan.

Paket içeriğinde tanımlanan sms ler 30 gün boyunca kullanılabilir ve kullanılmayan sms ler sonraki aya devretmeden silinir. 30 günlük periyot bittiğinde hattınızda yeterli TL varsa sms paketi otomatik olarak yenilenecektir. Hattınıza tanımlanan sms lerden ne kadar kaldığını öğrenmek için BAKIYE 11000SMS yazıp 7000’e gönderdiğinizde anında kalan sms sayısını öğrenebileceksiniz.  Paketi iptal etmek isterseniz IPTAL 11000SMS yazıp ücretsiz olarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com