Parça TL, parça kontör yükleme, online parça kontör, parça kontör bayilik, parça tl bayiliği
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Günümüzde GSM operatörleri, müşterilerine her geçen gün yenilikler sunmaktadır. Bunlardan birisi de parça TL’dir. Parça TL yükleme işini genelde kart kontör almak istemeyenler tercih etmektedirler. Parça TL eskiden parça kontör diye biliniyordu. Ancak 3–4 yıl önce GSM operatörleri kontörlü hat kullanımını kaldırdı. Bunun yerine artık TL yükleme devri başladı. Eskiden kullanılan kâğıt kontörler 100, 200, 300 şeklinde artarak gidiyordu. Ancak TL işinin ortaya çıkması sonucunda 4 TL, 5 TL, 7 TL gibi yüklemeler yapılmaktadır. TL yüklemesi sırasında kullanıcılardan bir miktar komisyon alınmaktadır. Alınan komisyon kontörün miktarına bağlıdır. Ancak bu durum kimi zaman müşteriler tarafından karışıklığın oluşmasına yol açmaktadır. Birçok kontör satıcısı kontör satarken müşteriden komisyon almaktadır. Mesela bayiden 10 TL yükletmek istediniz. Bunun için bayii sizden 11 TL talep edecektir. Aradaki 1 TL’lik fark ise bayiinin komisyonudur. Eğer komisyon ödemeden TL yüklemek isteseniz bu da mümkündür. Bunun için ATM veya internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bazı anlaşmalı bankalarda cep tl yüklemesi yaparken hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu sayede istediğiniz kadar kontörü komisyonsuz olarak yükleyebilirsiniz.

İnternetten TL yüklemek için internet hesabına sahip olmanız gerekmektedir. İnternet hesabınıza girerek oradaki ödemeler kısmından TL yüklemesi seçeneğini seçmelisiniz. Ardından ne kadar TL yükleyecekseniz ekrandaki yere onu yazarsınız. Daha sonra cep telefonu numaranızı girersiniz. Bundan sonraki adımda ise hattınız hangi GSM operatöründe ise onu seçmeniz gerekir. Onay verdikten sonra işleminiz başarı ile tamamlanacaktır. Bu yöntemle TL yüklemek tamamen ücretsizdir. Ancak bu yöntemde 10 TL ve katlarında yükleme yapabilirsiniz. 7–8 TL gibi yüklemelerinizi bu kanaldan gerçekleştirmeniz mümkün değildir. 7–8 TL gibi parça lira yüklemek isterseniz mutlaka komisyon ödemek zorunda kalırsınız.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com