turkcell parça tl, parça tl kampanyası, parçatlnin avantajları, parçatl yükleme, turkcell parçatl yükleme
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Bu paket konuşmayı ve mesajlaşmayı sevenleri çok mutlu edecek. Turkcell bireysel Hazır Kartınıza 30 TL karşılığı parça TL yükledikten sonra tek bir mesajla aylık nar paketini kolayca alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Parça TL yükleme merkezinden  30 Tl’yi hattınıza yükledikten sonra yapmanız gereken çok basit. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip AY150NAR yazıp 2222’ye göndermek. Bir kaç dakika içinde gelecek onay mesajıyla beraber hattınızdan 30 TL çekilecek ve yerine 30 gün boyunca kullanabileceğiniz  150 TL yüklenecektir.

Hattınıza yüklenen 150 TL’yi yurt içi tüm gsm operatörlerine arama yaparak ve sms atarak rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik görüntülü arama da bu dakikalara dahil. Paketinizi aldığınız anda 3G uyumlu bir cep telefonunuz varsa 3G şebeke ayarlarınız otomatik ve ücretsiz olarak yapılcaktır. Böylece ister görüntülü ister görüntüsüz her aramanızı Turkcell’in yüksek çekim gücüyle gerçekleştireceksiniz. Görüntülü arama çin kullanılan telefonların bu özelliği desteklemesi gerektiğini de belirtelim.

Paketi aldıktan sonra kalan dakikalarınızı ve kullanım tarihini *123*85# numarasını tuşlayarak anında ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Nar paketinizin kullanım süresi dolduğunda kısa mesajla bilgilendirilirsiniz. 30 gün boyunca kullanmadığınız paket içi TL’ler sonraki aya devretmemektedir. Eğer paketi iptal etmek isterseniz yine tek bir mesajla ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Aylık 30 TL’ye 150 TL veren nar paketini iptal etmek için cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne girip IPTAL NARAYLIK150 yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Sizde hemen Turkcell Hazır Kartınıza 30 TL parça TL yükleyip tek bir kısa mesaj atarak aylık her yöne kullanabileceğiniz 150 TL’yi aktive edebilirsiniz. Sevdiklerinizle aynı operatörü kullanmasanız bile 30 gün boyunca doya doya konuşup mesajlaşabilirsiniz.
Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com