parça kontör mms, parça kontör mms kampanyası, parça tl mms, parça kontör yükleme, parça tl bayisi
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte çoğu telefonların artık fotoğraf çekebilme, ses kaydedebilme, video görüntüsü kaydı yapabilme gibi birçok multimedya adı verilen dosyalama yapabilme özellikleri mevcuttur. Bu dosyaları MMS denilen hizmetle, bu özellikleri destekleyen telefonu olan sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Fakat normalde böyle bir hizmetten faydalanmak kontörlerinizi yığınla alabilir.

Parça kontör yüklemesiyle sahip olabileceğiniz paketlerden biri olan ''3 TL ye 30 MMS'' kampanyasıyla MMS için harcadığınız kontörlerinizi kendinize ayırabilirsiniz. Sadece 3 TL yükleme yapmak bu kampanya için yeterli bir hale geliyor. Bir anda bir yere bir MMS göndermek istediniz ve hiçbir şekilde hattınızda kontörünüz yok. Sadece 3 TL karşılığında 30 MMS içeren paketi satın alabilir, sevdiklerinize gönül rahatlığıyla MMS gönderebilirsiniz.

Eğer resimlerinizi, ses kayıtlarınızı paylaşmaktan hoşlanan biriyseniz, bu paket tam sizin için. Bu hizmetten yararlanabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girip, mesaj yaz kısmından ''30 MMS'' yazıp 2222'ye kısa mesaj olarak göndererek 3 TL karşılığında hattınıza 30 adet MMS tanımlanır ve bedava olarak bu MMS leri istediğiniz herkese gönderebilirsiniz.

Bu paketi satın alabilmek için sadece az miktarda parça TL yüklemesi yapmanız yeterli olacaktır. Hiçbir şekilde fazla miktarda kontörler harcamadan MMS keyfini yaşayabilirsiniz. Ülkemizde faturalı hatların kullanımının kontörlü hatlara nazaran daha az olduğunu göz önünde bulunduracak olursak; bu tür hizmetler kontörlü hat kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Parça kontör yükleme sayesinde yalnızca 3 TL bu paketi satın alabilmek için yeterli olacaktır. Çektiğiniz fotoğrafları gönlünüzce, dilediğinizce sevdiklerinizle paylaşmak, ses kayıtlarınızı arkadaşlarınıza göndermek için bu paketten faydalanabilir, 3 TL vererek 30 MMS gönderme hakkını hattınıza tanımlayabilirsiniz. Bu hizmetlerden dilediğiniz miktarda yükleme yaparak yararlanabilirsiniz. Her şey, kontörlü hat kullanıcıları için.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com