parca kontor yükleme, avea parça kontör yükleme, cep tl yükleme, avea cep tl yükleme, ucuz parça kontör yükleme
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Parça kontör yüklemek ve yüklediğiniz kontörlerle dilediğiniz paketten ve kampanyadan yararlanmak oldukça kolay bir şeydir. Hattınıza yapacağınız bir yükleme sayesinde, oldukça farklı birçok kampanyadan yararlanma şansına kavuşursunuz. Bu konuda Avea size yararlanabileceğiniz birçok kampanya sunmaktadır. Bu kampanyalardan bağlan 150 paketi, her yöne kullanabileceğiniz 150 dakikaya ve 1 gb’lık bir internet paketine sahip olmanızı sağlar. Bu paket sadece 20 liralık bir cep tl yüklemeniz halinde kullanabileceğiniz bir pakettir. Bu paket sayesinde, sevdiklerinizle rahat rahat konuşurken, aynı zamanda internette gezinmenin de keyfini çıkarabilirsiniz. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte, telefondan internete girmek herkesin yaptığı bir şey olmuştur. Her an internette bir işiniz olabilir ve bu paket sayesinde dilediğiniz anda internete girmeniz oldukça kolay olacaktır. Bu da hem sosyal ağlardan hem de internetten sorunsuzca yararlanmanızı sağlayacaktır.

Avea hem mesajlaşmanız hem de konuşmanız için birçok tarifeyi ve kampanyayı sizlere sunmaktadır. Eğer daha çok mesajlaşıyorsanız, mesajlaş 150 paketi tam size göredir. 20 liralık bir parça kontör yükleterek, bu paketi kullanabilirsiniz. Bu paket sayesinde hem her yöne 150 dakika konuşma hem de 5000 sms kazanırsınız. Aylık her yöne 5000 sms ise, çok mesajlaşan bir insan olsanız bile size fazlasıyla yetecektir. Uygun fiyatlı bu paket sayesinde yüklediğiniz cep tl boşa gitmemiş olacak ve sorunsuz bir şekilde yararlanabileceğiniz bir paket sahibi olmuş olacaksınız. Böylece sabah kalktığınız andan, yattığınız ana kadar istediğiniz kadar mesaj atabilecek, sevdiklerinizle sürekli mesajlaşabilecek ve oldukça eğlenceli anlar geçirebileceksiniz. 5000 sms ve 150 dakika ile başkalarıyla iletişim kurmak sizin için artık bir sorun olmaktan çıkacak ve kolaylıkla yaptığınız bir şey haline gelecektir. Böyle güzel imkânlar, mutlaka yararlanılması gereken şeylerdir.