parça kontör kampanyası, parça kontör yükletme, parça kontörle internet, parça kontör sms kampanyası
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Cep telefonunuzla her yöne dilediğiniz şekilde, özgürce konuşmak istiyorsanız Vodafone’un her yöne 200 veya her yöne 500 dakika paketlerinden yararlanmanız oldukça iyi olacaktır. Telefonla sık olarak konuşan biriyseniz her yöne 500 dakika tam size göredir. Her yöne 200 dakika paketinden yararlanmak için 15 liralık bir cep tl yüklemeniz yeterli olacaktır. Bu paketten yararlanmak için ise HY200DK yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj atabilirsiniz. Bu paket sayesinde ayda 200 dakika her yöne konuşma kazanırsınız. Bana 200 dakika yetmez, daha çok konuşuyorum diyorsanız ise, HY500DK yazıp 7000’e mesaj atarak, her yöne 500 dakika paketinden yararlanabilirsiniz. Bu paketten yararlanmak için ise, 25 liralık parça kontör yükletmeniz yeterli olacaktır. Böylece sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınızla, okuldan arkadaşlarınızla rahat rahat konuşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu konuda Vodafone size oldukça güzel bir olanak sunmaktadır.

Akıllı telefonların yaygın olarak kullanılmaya başlanması ile birlikte, telefonlardan internete girmek de daha kolay hale gelmiştir. Vodafone, Facebook ve Twitter kullanıcıları için oluşturduğu aylık Facebook ve Twitter paketi ile bu sitelerden sınırsızca yararlanmanızı sağlar. Bu paketten yararlanmak için ise sadece 5 liralık bir parça kontör yüklemesi yapmanız yeterli olacaktır. Bu paket ayrıca size 20 mb’lık internet kullanımı olanağı da vermektedir. Bu paketten yararlanmak için 3636’ya ABONE YENIFT mesajı atmanız yeterli olacaktır. Atacağınız bu mesaj ücretsiz olup, mesajı attıktan hemen sonra Facebook ve Twitter’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece 5 liralık bir cep tl yüklemesi ile en sık kullanılan internet sitelerini kesintisiz ve sınırsız olarak kullanma şansını elde edersiniz. Böylece son güncellemeleri, arkadaşlarınızın yaptıklarını ve daha birçok şeyi rahat bir şekilde takip edebilir, kullanabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com