Avea parça kontör yükleme, parça kontör yükleme avandajları, parça kontör tarifeleri, cep tl yükleme
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Günümüzde gelişen birçok teknoloji insanların hayatını oldukça kolaylaştırmıştır. Bu teknolojiler kolaylaştırmanın yanında daha da çabuklaştırarak insanlara büyük hizmet vermektedir. Belirtelim ki, özellikle iletişim alanında gelişen araçlar ve icatlar sayesinde artık herkes uzaktaki yakınlarına rahatlıkla ulaşabilmekte ve onların seslerini diledikleri an duyabilmektedir. Bu teknolojiden faydalanmak isteyen kişiler bir gsm operatörünün hattını alarak faydalanabilir. Özellikle belirtelim ki, faturasız hat kullanıcıları için oldukça avantajlı fiyatlar ile kampanyalar bulunmakta ve her zaman hattınızda parça kontör olması dönemi bu kampanyalarla ortadan kalkıyor. Ülkemizde kullanıcılara hizmet veren 3 gsm şirketinden birisi olan avea sunmuş olduğu faturasız hat kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Belirtelim ki, bu kampanyalar sayesinde insanlar çok uygun fiyatlara yüzlerce dakika konuşma fırsatı elde etmekte ve sevdikleri ile doya doya konuşmaktadır.

Bu kampanyalardan birisi de mobil avea tarifesidir. Bu tarifede her ay 20 cep tl yükleyen kişilere çok avantajlı fiyatlar sunulmakta ve binlerce dakika hediye edilmektedir. Bu tarife de her ay 20 tl ve üzeri yükleyen kişiler konuşmalarının her 10 dakikasını 50 kuruşa konuşmaktadır. Ayda 30 gün boyunca hatlarına 20 cep tl ve üzeri yükleyen kişiler bu tarifeden dileği gibi faydalanacak ve dileği gibi sevdikleriyle konuşabileceklerdir.

Sadece herkesi değil aynı zamanda belli kesimleri de düşünen avea bu konuda öğrencilere de büyük bir fırsat sunmaktadır. Bu tarifenin adı ise mobil öğrenci tarifesidir. Bu tarife de her ay 30 cep tl ve üzeri yükleyen öğrenciler tüm mobil öğrenci tarifesinde olan kişilerle 1000 dakika konuşma fırsatı yakalıyor. Bunun yanında tüm avealı ve diğer operatörler ile de 10 dakikası 60 kuruşa konuşturarak sevdiklerinizle bol bol konuşma fırsatı elde edebiliyorsunuz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com