parça kontörün avantajları, turkcell parça kontör kampanyası
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Gelişen teknolojiler insanoğlunun hayatındaki tüm alışkanlıkların değişmesine sebep oldu. Artık her şey daha çabuk ve daha kolay ulaşılır hale geldi. Özellikle iletişim konusunda adeta altın çağ yaşanmakta ve bunun da en çok yararını öğrenciler görmektedir. Çünkü özellikle gençler iletişim konusunda önlenemez bir istek duymaktadırlar. Bu durumu göz önüne alan gsm operatörleri farklı ve avantajlı kampanyalarla öğrencilere hizmet vermektedir. Bu kampanyalarda özellikle faturasız hat sahibi olan öğrenciler için oldukça avantajlı kampanyalar bulunmaktadır. Öncelikle belirtelim ki, her öğrenci için telefonundaki parça kontörler çok büyük değer taşımaktadır. Bu sebeple kullanılan operatörün bu konuda çok avantajlı bir teklif yapmasını beklerler. Bu konuda öğrencilerin sesine kulak veren vodafone firması öğrenciler için farklı tarifeler sunmaktadır. Bu tarifelerde mesaj ve konuşma paketinin yanında aynı zamanda internette bir arada sunulmakta ve öğrencilere büyük indirim ve avantaj sağlanmaktadır. Bu paketlerden birisi olan faturasız özgür genç tarifesi ile artık cep tl sıkıntısı tamamen ortadan kalmaktadır. Ayda sadece 30 tl’ye her yöne 120 dakika konuşmanın yanında aynı zamanda 12000 sms de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu tarifeden yararlanmak isteyen gençler ayda sadece 30 cep tl yükleyrek bu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirler. Bunun dışında Türkiye’nin köklü operatörü olan Turkcell’de sunmuş olduğu kampanyalarla farkını ortaya koymaktadır. Gençlere oldukça önem veren Turkcell bu konuda gnctrkcll adlı bir tarife ile öğrencilere büyük avantaj sağlamaktadır. Belirtelim ki, artık parça kontör derdi tamamen bu tarife ile tarihe karışmaktadır.

Örnek olarak yaz boyunca sadece 15 tl’ye facebook, twitter ve internet bedava olarak sunulmaktadır. Ayrıca çeşitli konuşma paketleri ile de farkını ortaya koymakta ve daima beğenilen bir operatör olmaktadır.