parça kontör konuşma, cep tl konuşma paketi, vodafone cep tl, vodafone parça kontör, ekonomik parça kontör tarifes,
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Çağımızda insanlar sürekli iletişim halindedir. Gerek cep telefonları ile konuşarak gerekse bilgisayar vasıtasıyla yazışarak sürekli iletişim halindedir. Özellikle cep telefonlarının hayatımıza girmesi ile birlikte daima insanlar birbirleriyle iletişim halinde olmaktadır. Ancak bilindiği üzere kurumları ve şirketlerin kullanıcılarına ve müşterilerine sağlamış olduğu hizmetler hep belli bir bedel karşılığında olmaktadır. Cep telefonları için faturalı ve faturasız hat seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle faturasız hat kullanıcıları için olmazsa olmazlardan birisi olan cep tl sürekli hatlarında yüklü bulunmalıdır. Çünkü kullanıcılar bu miktar sayesinde konuşma ve mesajlaşma fırsatına kavuşmakta ve bu sayede insanlar ile iletişim kurabilmektedir. Belirtelim ki, ülkemizde faaliyet gösteren birçok gsm operatörlerinin faturasız hat sahiplerine sunmuş olduğu birçok kampanya bulunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde kullanıcılar indirimli konuşabilmekte ve daha çok insanla daha fazla konuşma fırsatı elde edebilmektedir. Bu gsm operatörlerinden birisi olan vodafone şirketi de faturasız hat kullanıcılarına çok farklı seçenekler ile ucuza daha çok konuşma fırsatı vermektedir. Bu kampanyalardan birisi olan cebine göre tarifesi ile faturasız hat kullanıcıları daha az parça kontör harcayarak daha fazla konuşma fırsatı elde edebilmektedir. Bu kampanyada 20 cep tl altında bir miktar yükleyen faturasız hat kullanıcıları yükledikleri miktar kadar günde ilk 10 saniyesini 20 kuruşa 10 saniyeyi geçtiği gibi de 10 dakikasını 60 kuruşa konuşma fırsatına sahip oluyor. Ayrıca 20 cep tl ve üstü yükleyen kullanıcılar ise bu fırsatı 30 gün boyunca kullanabilmekteler.

Ayrıca vodafone firması öğrencilere yönelik birçok fırsatta sunmaktadır. Bu tarifelerden birisi olan özgür genç tarifesi ile öğrencilere büyük kolaylık sağlanmaktadır. Bu tarifede parça kontör yükleme koşulu bulunmamaktadır. Bu tarifeye dahil olan her genç her yöne 10 dakikasını 50 kuruşa konuşabilmekte ve arkadaşlarıyla özgürce iletişime geçebilmektedir.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com