parça kontör yükleme, parça kontör paketi, avea parça kontör, avea parça kontör satışı
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Parça kontör yükleyin 150 dakika konuşun

Avea herkesi düşünen bir GSM operatörü olduğundan dolayı kadınları bu konuda yalnız bırakmamıştır. Genel olarak faturasız hatlara sahip olan müşteri sayısı oldukça fazla olduğundan dolayı herkesin yararına olacak yeni bir kampanya hazırlamayı düşünmüştür.  Dolayısı ile bu konuda müşterileri için sürekli olarak yeni tarifeler çıkarmaktadırlar. Müşterilerin çoğunun kadın olması kadınlara özel bir tarifenin oluşturulmasında etkili olmuştur. Avea’nın en yararlı tarifelerinden biriside Ev Hanımlarına Özel Hediyeli 150 Dakika tarifesidir. Bu tarife ile ev hanımları çok daha ucuz fiyatlara konuşabilmektedir. Özellikle parça kontör servisini kullanan ev hanımları bu tarifeden oldukça memnun kalacaklardır. Çünkü bu tarife sadece onlar için hazırlanmıştır. Dolayısı ile oldukça ekonomik fiyatlar ile ev hanımlarına sunulmaktadırlar. Ev hanımlarına özel olan bu tarife sayesinde çok daha rahat bir şekilde yurt içi görüşmeler yapabiliyorlar.

Öncelikle bu servisten yararlanmak için parça kontör servisini kullanmanız gereken bu kadınlara özel tarifeye üye olmanız gerekmektedir. Tabi ki bu işlemden önce ya mevcut bir Avea faturasız hattınız olmalıdır ya da ilgili Avea bayiliklerinden Avea faturasız hat almanız gerekmektedir. Daha sonrasında ev hanımlarına özel olarak hazırlanan bu kampanyadan rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Ev hanımları doyasıya konuşmayı hak ettiklerinden dolayı bu tarifeyi kullanmaları oldukça iyi olacaktır. Bu tarifenin en güzel özelliği aylık 15 TL tutarında kontör yüklediklerinde tam olarak 150 dakika her yöne konuşma hakkı kazanırlar.   Bununla birlikte saat 10.00 ile 15.00 arasında Avea’lı kullanıcılar ile 2000 dakika görüşme yapabilirler. Kısacası oldukça iyi hazırlanmış kampanyalardan birisidir.

Parça kontör ile görüşme yapan Avea’lı ev hanımları için oldukça güzel bir tarifedir. Bu tarifeden yararlanmak için 2000 yazıp 5555’E SMS atmanız gerekmektedir. Dilerseniz Avea şubelerinden de bu kampanyaya üye olabilirsiniz.  

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com