Parça kontör satış noktası açmak, Parça kontör satışı, Parça kontör bayiliği, parça kontör bayisi açmak, parça kontör bayilik başvurusu nasıl yapılır
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Parça Kontör Satışı yaparak para kazanan telefoncuların yanında birçok büfede ve bakkalda da parça kontör satışı yapıldığına denk gelmişsinizdir. Peki nedir bu parça kontör satışının olayı.

Hemen özetleyelim dilerseniz.

Parça kontör sistemi 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye pazarında kullanılan, bayilere ve kişilere hizmet sunan, oldukça düşük maliyetli ancak iyi kazanç sağlayan bir sistemdir.

Parça kontör sistemleri sayesinde internet üzerinden birkaç saniye içerisinde hiçbir efor sarf etmeden müşterinize kontör yüklemesi yapabilir, bu yükleme sonucunda da elde edeceğiniz kazancı cebinize koyabilirsiniz.

Özellikle yoğun nüfusa sahip bölgelerde ve kalabalık caddelerde oldukça iyi kazanç sağlayan bu sistem bireysel olarak da rahatlıkla yapılacak bir iştir. Bu sebeple illa bir dükkân sahibi olmanız gerekmemektedir.

İnternet üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz sitemiz üzerinden bayilik almanız yeterlidir. Daha sonrasında gelen istekler doğrultusunda kontör yüklemesi yapabilir, fatura ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yaptığınız işler üzerinden alacağınız kar oranları ile de hızlı bir şekilde kazanç sağlayabilir, sadece internet ve bir bilgisayar ile iş yerinize yada kendinize bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Sistem hakkında aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin. Bu sayede Parça Kontör Bayiliği almak isteyen başka kişilerde akıllarına takılan sorulara cevap bulmuş olacaklardır.

Sistemin gideri minimum seviyededir. Eğer bir bilgisayar ve internet paketiniz varsa başlangıç gideri sıfırdır. Yok bu ürünler yoksa 300 -400 t lik bir notebook veya netbook ile aylık 20 tl lik bir internet bağlantısı fazla fazla işinizi görecektir.

Sistemi kullanmaya başladıktan ve müşteri elde etmeye başladıktan sonra artan satışlarınıza göre, sistemimizin çeşitli olanaklarından faydalanabilirsiniz. Üstelik bu işe başlamak için hiçbir ücret ödemenize de gerek yoktur. Sitemizde bulunan bayilik formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com