Avea parça kontör bayiliği, Avea parça kontör bayilik başvurusu, Avea parça kontör bayilik formu, Avea parça kontör bayiliği nasıl alınır
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Ülkemize ilk olarak Aria ismi ile giriş yapan daha sonrasında ise Aycell ile birleşerek AVEA olarak hayatına devam eden operatörümüzün sizde Kontör Satışlarını yaparak para kazanabilir, hızlı büyüyen sistemden kendiniz için bir gelir kaynağı çıkarabilirsiniz.

Avea Kontör Satış Bayiliği almak, Avea abonelerine kontör satışı yaparak para kazanmak sanıldığının aksine çok kolay ve korkulanın aksine çok büyük yatırımlar gerektiren bir iş değil.

Turkcell gibi, Vodafone gibi firmaların da bakiyelerini satabileceğiniz, Fatura Ödeme Merkezi olarak görev yapabileceğiniz ve her şeyi, sadece bir internet sayfası üzerinden gerçekleştirebileceğiniz sistemimizi siz de kullanabilirsiniz.

Giriş için sizden hiçbir ücret talep etmiyor ve belli bir satış rakamına ulaşmanız için de sizi zorlamıyoruz.

Yani bir Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği ya da Avea Kontör Satış Bayiliği almak, para koymak ve çalışmaya başlamak binlerce TL lik bir iş değildir. Cebinizdeki 50 TL ile de bu işe başlamanız mümkündür ve kolay bir şekilde para kazandırmaya başlayacak bir sistemdir.

Avea Parça Kontör Bayiliği veya daha genel konuşacak olursak Parça Kontör Bayiliği alabileceğiniz sistemimize katılmak ise çok kolar. Sitemiz üzerindeki bayilik formunu doldurarak siz de bu işe hemen başlayabilirsiniz.

Bakıldığında çok düşük kar oranları ile çalışılıyor gibi görünse de sistem üzerinden günlük binlerce TL ödeme almak, bu ödemeler üzerinden de sürüm sistemi ile kazanmak mümkündür. Günümüzde birçok kişi fatura ödemesi yapmak ve bakiye yükletmek için fatura ödeme merkezlerinin yolunu tutuyor.

Anlayacağınız üzere eğer kendinize bir iş arıyorsanız ve çevrenizde bir potansiyel olduğunu düşünüyorsanız masrafsız bir şekilde Online Kontör Bayiliği ve Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği alabilir, para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com