vodafone parça kontör, vodafone parça tl, vodafone parça kontör yükleme, vodafone parça kontör bayiliği, vodafone cep tl
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonu ile hem konuşuyor hem mesajlaşıyor hem de internete giriyorsanız vodafone’da size çok cazip gelecek bir paket var. Aylık 30 TL karşılığında her yöne 500 dakika, her yöne 500 sms ve 500 MB internet kullanımının olduğu vodafone komple paket çok avantajlı. Size en yakın fatura ödeme merkezinden vodafone faturasız hattınıza 30 TL karş  ılığı parça kontör yükleyerek bu ekonomik paketten hemen yararlanabilirsiniz.

Fatura ödeme merkezi aracılığıyla hattınıza 30 TL parça lira yükledikten sonra tek yapmanız gereken telefonunuzun kısa mesaj menüsüne girmek ve KOMPLE yazıp 7000’e göndermek. İşte bu kadar basit.  Birkaç dakika içinde gelecek onay mesajıyla beraber 30 gün boyunca kullanabileceğiniz her yöne 500 dakika, her yöne 500 sms ve 500 MB internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bütün bir ay boyunca sevdiklerinizle ve yakınlarınızla dakika hesabı yapmadan doya doya konuşacak ve mesajlaşacaksınız. Mobil internet üzerinden facebook, twitter hesaplarınızı gönlünüzce ziyaret edebilecek, internette gezinebilecek ve gündemi rahatlıkla takip edebileceksiniz.

Sevdiklerinizin hatlarına da fatura ödeme merkezi aracılığı ile parça kontör yükleyerek onlarında bu avantajlı paketten yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın fatura ödeme merkezine birkaç dakika uğramanız ve istediğiniz numaraya 30 TL karşılığı parça kontör yükletmeniz.

30 gün boyunca kalan süre, sms ve MB bilgilerinizi SOR KOMPLE yazıp 7000’e ücretsiz mesaj atarak öğrenebilirsiniz. 30 günün sonunda hattınızda yeterli bakiye varsa paketinizi otomatik olarak tekrar tanımlanacaktır. Eğer komple paketini iptal etmek istiyorsanız IPTAL KOMPLE yazıp 7000’e göndermeniz yeterli.

Dakika, sms ve internet hesabı yapmadan 30 gün boyunca doya doya ve ekonomik olarak cep telefonunuzu kullanmak istiyorsanız sizde en yakın fatura ödeme merkezine giderek hemen hattınıza parça kontör yükletebilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com