turkcell parça kontör, turkcell parça kontör yükleme, parça kontör avantajı, parça kontör kampanyası, parça kontör ile turkcell paketi
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Cep telefonunuzla tüm gsm operatörlerini, ev ve iş numaralarını arıyorsanız bu kampanyayı çok seveceksiniz.  Turkcell hattınıza aylık 25 TL’lik parça kontör yüklerseniz kampanyadan faydalanmak için sadece bir sms atmanız yeterli olacaktır.

Her yöne 500 Dk. paketini almak için öncelikle hattınıza 25 TL  karşılığı parça kontör yüklemeli ardından cep telefonunuzun mesaj menüsüne girip HY500DK yazdıktan sonra ücretsiz olarak 2222’ye mesaj atmalısınız. İşte bu kadar kolay, paketinizin onaylandığına dair bilgi mesajı br kaç dakika içinde gelecektir. Onay mesajını aldıktan sonra her yöne 500 dakikanızı 30 gün boyunca doya doya kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında aldığınız dakikaları yurt içi her yöne kullanabilirsiniz. Ayrıca dakikalarınız konferans görüşme, ödemeli arama ve görüntülü görüşmede de geçerli. Ay boyunca kalan dakikalarınızı örenmeniz de çok kolay. Bunun için cep telefonunuzdan *123*595# tuşlamanız yeterli. Böylece hızlı bir şekilde kalan dakikalarınızı öğrenebilir ve paketinizi dikkatli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paketinizin yenilenmesi için ekstra bir işlem yapmanıza ise gerek yok. 30 Günün sonunda hattınızda 25 TL olması durumunda her yöne 500 Dk. Paketi otomatik olarak tekrar tamınlanacaktır. İsterseniz her ay 25 TL karşılığı parça kontörünüzü yükleyip paketinizin otomatik tanımlanmasını sağlayabilir, isterseniz daha yüksek tutarlarda parça kontörü hattınıza yükleyip aylar boyunca başka hiç bir işlem yapmadan kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya paketinizin kullanım süresi dolduğunda yine kısa mesaj vasıtasıyla bilgilendirileceksiniz. 30 gün boyunca kullanmadığınız dakikalar sonraki aya devretmemektedir. Paket her ay tekrarlandığında hattınıza otomatik olarak her yöne 500 dakika tanımlanır. Eğer bu paketi iptal etmek isterseniz yine cep telefonunuzun mesaj menüsüne girip IPTAL HY500DK yazarak 2222’ye kısa mesaj atmanız yeterli.

Her yöne doya doya konuşmak için hemen size en yakın merkezden parça kontör yükleyip bu cazip kampanyadan yararlanın.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com