parça kontör nar paketi, turkcell parça kontör, parça kontör kampanyası, avantajlı parça kontör, parça kontörün faydaları
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Aylık 25 TL parça kontör yükleyip kafşılığında 100 TL’lik konuşma ve mesajlaşmaya ne dersiniz? Turkcell bireysel Hazır Kartınıza 25 TL karşılığı parça kontör yükledikten sonra tek bir mesajla aylık nar paketini kolayca alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.  Genç Plus ve Standart tarifeleri kullanan aboneler dışındaki diğer tüm Tukcell bireysel Hazır Kart aboneleri bu paketten faydalanabilirler.

Parça kontör yükleme merkezinden  25 Tl’yi hattınıza yükledikten sonra yapmanız gereken çok basit. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girip NAR100 yazıp 2222’ye göndermek. Bir kaç dakika içinde gelecek onay mesajıyla beraber hattınızdan 25 TL çekilecek ve yerine 30 gün boyunca kullanabileceğiniz  100 TL yüklenecektir.

Hattınıza yüklenen 100 TL’yi yurt içi tüm gsm operatörlerine arama yaparak ve sms atarak rahatça kullanabilirsiniz. Üstelik her aramanızı Turkcell’in yüksek çekim gücüyle gerçekleştireceksiniz.

Paketi aldıktan sonra kalan dakikalarınızı ve kullanım tarihini *123*151# numarasını tuşlayarak anında ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Nar paketinizin kullanım süresi dolduğunda ayrıca paketinizin %80’ini ve %100’ünü kullandığınızda ücretsiz kısa mesajla bilgilendirilirsiniz. 30 gün boyunca kullanmadığınız paket içi TL’ler sonraki aya devretmemektedir. Eğer paketi iptal etmek isterseniz yine tek bir mesajla ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Aylık 25 TL’ye 100 TL veren nar paketini iptal etmek için cep telefonunuzun kısa mesaj menüsüne girip IPTAL NAR100 yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli.

Sizde hemen Turkcell Hazır Kartınıza 25 TL parça kontör yükleyip tek bir kısa mesaj atarak aylık her yöne kullanabileceğiniz 100 TL’yi hattınıza tanımlayabilirsiniz. Böylece sevdiklerinizle aynı operatörü kullanmasanız dahi 30 gün boyunca doya doya konuşup mesajlaşabilir ve TL hesabı yapmadan bütün bir ayı geçirebilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com