parça kontör transferi, cep tl transferi, parça kontör aktarımı, cep tl aktarımı, parça kontör gönderimi
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


GSM operatörleri eskiden faturasız hat kullanıcılarının konuşma ve mesajlaşma işlemlerini kontör ile ücretlendiriyordu. Kontörlü sistemde konuşma ücreti tarafınızdan tarifenize göre düşülmekte idi. Bu sistemde hattınızla görüşme yapabilmek için kontör yüklemeniz gerekliydi. Bunu yaparken tam veya parça olarak kontör yükleyebiliyordunuz. Parça kontör yüklemek genelde tam kontör almak istemeyenler tarafından tercih ediliyordu. Parça kontörleri satın almak için kontör satan bir telefoncuya gitmek gerekliydi. Şimdiki sistem de kontör sisteminden pek farklı değil. Sistemde kontör yerine direk TL yüklemesi yapabilirsiniz. TL yüklerken hattınızda artık kontör yerine kalan TL sorgulaması yapabilirsiniz. Eskiden kontörlü sistemde hattınızda ne kadar kontör kaldığını öğreniyordunuz. Ancak şimdi ise kontör yerine doğrudan ne kadar TL kaldığını öğrenebilirsiniz. Faturasız hatlar sayesinde cep telefonunuz ile mobil ödeme yapabilirsiniz. Mobil ödeme sırasında sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Bu gibi durumlarda da parça kontörle işlem yapabilirsiniz. Satın alacağınız bir ürün için satıcının hesabına parça kontör transferi yapabilirsiniz.

Cep TL transferlerinde GSM kullanıcılarından ücret talep edilmektedir. Cep telefonuna TL yüklemek için farklı yollar vardır. Bunlardan ilki parça cep TL satan işyerlerinden TL satın almaktır. Bu yöntemde bayii genelde müşterilerden belirli bir miktar komisyon almaktadır. Bu komisyon alınan miktara göre değişmektedir. Ancak bu tür satışlarda müşterilerin kafası kimi zaman karışmaktadır. Bunun sebebi ise TL satışlarında mesela 7 TL alınacaksa müşteriden 8 TL talep edilmektedir. Bu durumda müşterinin kafası biraz karışmaktadır. Parça TL satışlarında 20 TL’ye kadar bu tür komisyonlar alınmaktadır. Ancak bu tür komisyonlardan kurtulmak isteyen GSM kullanıcıları için TL yüklemede farklı alternatifler de vardır. Bunlardan birisi de internet hesabı ile TL yüklemektir. Bu yöntemde sizden hiçbir komisyon alınmaz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com