ekonomik parça kontör, parça kontör bayiliği, parça kontör yüklemesi, cep tl yüklemesi, ekonomik cep tl
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Cep telefonu olmayan bir insan, günümüzde yok denecek kadar az durumdadır. Herkesin iyi veya kötü bir cep telefonu bulunmakta ve bu aletler iletişimde en sık kullanılan şeyler durumundadır. Parça kontör yükleme olanağı gibi şeyler sayesinde, faturasız hatlar birçok insan için oldukça yararlı şeylerdir. Vodafone bu konuda size birçok farklı paket kullanma şansı vermektedir. Cep telefonunuzu, hem konuşmak hem mesajlaşmak hem de internete girmek için kullanıyorsanız, bunların hepsine bir arada sahip olabileceğiniz bir paketten yararlanmanız oldukça iyi olacaktır. Yalnızca 30 liralık bir cep tl yükleyerek Vodafone’un komple paketinden yararlanmanız oldukça kolay olacaktır. Bu paket sayesinde her yöne 500 dakika, her yöne 500 sms ve 500 mb’lık internet paketini kullanma şansı elde edersiniz. Bu da her yönden iletişiminizin güçlü ve kesintisiz olmasını sağlar. Akıllı telefon kullanıcıları için bu paket oldukça caziptir. Bu paketten yararlanmak için KOMPLE yazıp 7000’e mesaj atmanız yeterlidir.

Cep telefonu kullanıcıları kendilerine en uygun tarifeleri seçerek, her an sevdikleriyle iletişim içinde olmak isterler. Bu konuda Vodafone, insanlara oldukça cazip kampanyalar ve tarifelerden yararlanmaları için yardımcı olmaktadır. Mesajlaşmadan yapamam, sürekli mesajlaşmak tam bana göre diyorsanız;  her yöne 100,500 veya 1000 sms kampanyasından yararlanabilirsiniz. Her yöne 100 sms için 5 liralık parça kontör yüklemeniz yeterli olacaktır. Her yöne 500 sms 8 lira ve her yöne 1000 sms ise 11 liradır. Her yöne 1000 sms paketinden yararlanırsanız, Vodafone’lularla 10.000 sms hakkını da kazanırsınız. Yükleyeceğiniz cep tl miktarını yararlanmak istediğiniz pakete göre belirleyerek, bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Her yöne 100 sms için, 100SMS yazıp 7000’e, 1000 sms için 11000SMS yazıp 7000’e mesaj atabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com