Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Artık internetin girmediği yer kalmadı gibi. Konser biletleri, maç biletleri, uçak biletleri, otobüs biletleri ve daha birçok Ücretli veya Ücretsiz etkinlik ve hizmet için yapılacak olan Alım Satım işlemleri Online Bilet Sistemleri sayesinde günün her saati otomatik olarak yapılabiliyor.

Kredi Kartı kullanım oranlarının artmasına bağlı olarak insanların oturdukları yerden hizmete ulaşma imkânları da artmaya başladı. Artık eve yemek söylemek dışında market alışverişlerini bile internetten yapan birçok aile mevcut.

Online Bilet Satın Alma sistemi de yıllardır kullanılan ve özellikle uçak firmaları tarafından üzerine çok fazla düşülen bir sistem. Çünkü her ilde bir acenta açmak, bunlara belli ödemeler yapmak, masraf kalemleri çıkarmak kolay değil. Ancak internette tek bir noktadan satış yapmak, sıfır gider ile işi halletmek mümkün.

Bu sistem elbette ki sadece Uçak firmalarının işine yaramıyor. Biraz daha geriden gelse de eski tarz taşımacılık olan Otobüs Firmaları da artık Online Bilet Sistemine daha sıcak bakar hale geldiler. Birkaç girişimci firma sayesinde artık özellikle şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan birçok firma internet üzerinden Rezervasyon ve Bilet Satım İşlemleri yapabiliyor.

Dediğimiz gibi Bilet Satış Sistemi kurmak özellikle reelde biraz zordur. Bina bulmak, içini donatmak, personel yerleştirmek vs. ancak Online Bilet Satış Sistemi kurmak birkaç günlük bir çalışma sonucunda mümkündür ve genelde sağlam bir sistem için ilerde başka maliyetler bile olmayacaktır.

Kısacası değişen ve gelişen ülkemizde Online Bilet Satın Alma hizmeti sunan firmalar arttıkça, internetten Online Bilet Satın Alan kullanıcı sayısı da yükselmeye başlamaktadır.

Hangi firmaların Online Bilet sistemi içerisinde olup olmadığını ise direkt olarak firmalarının sitelerine girerek görebilirsiniz. Ve yolculuğunuz için otogara veya havaalanına gitmeden gidiş dönüş biletlerini alabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com