fatura ödeme merkezi, fatura ödeme bayisi, avea fatura ödeme merkezi, TTNet fatura ödeme merkezi, Digiturk fatura ödeme merkezi, fatura ödeme merkezi bayilik başvurusu
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Hızlı şehir yaşamının en büyük sıkıntılarından birisi de şüphesiz fatura ödemeleri. Her ay onlarca kalem fatura ödemesi yapmak büyük bir külfet halini almakta ve zaman kaybı yaratmaktadır. Her firmanın fatura ödemesi için anlaştığı banka farklı olmakla birlikte anlaşılan bankaların çoğu hafta içi ve sadece günün belirli saatlerinde fatura ödemesini tahsil etmektedir. Bütün aile bireylerinin çalışıyor olduğu mesai saatlerinde banka şubelerinden ödeme yapmak neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Bazı firmalar kendi gişeleri aracılığıyla ödeme kabul ediyor olsa da yine mesai saatleri sınırlaması aynı sıkıntıyı tüketicilere yansıtmaktadır. Bir diğer önemli konu ise banka şubeleri ve firma ödeme noktaları gibi yerlerin sadece merkezi lokasyonlarda bulunması ve ulaşım zorluğudur.

Bankaların sunduğu otomatik ödeme talimatı hizmeti ise çoğu zaman hesapta yeterli bakiye bulunmadığı için verimli çalışmamaktadır. Bazı durumlarda sistem hatası oluştuğu için otomatik ödeme talimatı ile ödeneceğini düşündüğünüz faturalar ödenmemekte ve sonucunda kullandığınız hizmetin kesilmesi gibi talihsiz durumlarla karşılaşılmaktadır. Ayrıca zamanında ödenmeyen faturalarınız için cezai bedeller sonraki faturalara yansıtılmaktadır.

Tüm faturalarınızı güvenle ve rahatça ödeyebileceğiniz diğer alternatif ise fatura ödeme merkezidir. Tek seferde Elektrik, Su, Doğalgaz, Türk Telekom, TTNET, DigiTurk, DSmart, Turkcell, Vodafone, Avea gibi aklınıza gelebilecek her türlü faturayı fatura ödeme merkezlerimizden ödeyebilirsiniz. Son ödeme tarihi geçmiş faturaların ödemesini de yine kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.         

Üstelik istediğiniz gün ve saatte bu işlemleri yapma özgürlüğüne sahipsiniz. Mahallenizde veya sokağınızda bulunan fatura ödeme merkezlerimizden hızlıca hizmet alacağınız için banka şubeleri aramakla ve mesai saatlerini düşünmekle uğraşmazsınız.

Konusunda uzman ve güler yüzlü personel tarafından işlemleriniz hemen yapılacaktır. Tek tek ödediğiniz bütün faturalar için ödendi makbuzu alıp ödemelerinizi her ay rahatça kontrol edebilirsiniz.

Size en yakın fatura ödeme merkezimize giderek bu konforlu hizmetten yararlanmaya hemen başlayın.

Eğer dilerseniz fatura ödeme merkezi başvurusunda bulunmak için üyelik formumuzu doldurabilirsiniz.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com