faturasız hatlara parça kontör, parça kontör kolaylığı, cep tl yüklemesi, kontörlü hatlara cep tl, cep tl kampanyaları
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Cep telefonuyla konuşmak için gerekli olan şeylerden birisi de kontördür. Bir GSM hattı aldıktan sonra konuşma yapmak ve mesaj alıp mesaj göndermek için kontöre ihtiyacınız vardır. Kontör yerine alternatifler de vardır. Bu alternatiflerden birisi de faturalı hatlardır. Ancak faturalı hatlar kontörlü hatlara göre daha pahalı tarifelerdir. Bu yüzden birçok cep telefonu kullanıcısı kontörlü hatları tercih etmektedir. Kontörlü hatlarda artık kontörün yerini TL almıştır. Eskiden cep telefonlarına parça kontör yüklenmekte idi. Parça kontörler uzun süre geçerliliğini korudu. Bu kontörlerin satışı 10 kontör, 20 kontör, 30 kontör, 40 kontör, 50 kontör, 60 kontör, 70 kontör, 80 kontör, 90 kontör şeklinde yapılmaktaydı. Tam kontörler ise 100 kontör, 250 kontör, 500 kontör ve 1000 kontör şeklinde satılmakta idi. Bu nedenle parası yetişmeyen kullanıcılar kontör almak istediğinde parça kontörleri tercih ediyordu. Ancak bu durum kontörün ortadan kalkması ile birlikte kısmen de olsa değişti. Artık insanlar cep telefonlarına kontör yüklemek yerine doğrudan TL yüklemeye başladılar.

Parça kontörlerin yerini artık cep tl aldı. Cep telefonuna kontör yerine TL yükleme devrinin başlaması ile birlikte hattınızda ne kadar TL kaldığını öğrenebilirsiniz. Bu sayede hattınızda ne kadar para olduğunu öğrenebilirsiniz. Parça kontörde olduğu gibi TL sisteminde de parça parça yükleme yapabilirsiniz. Bu sistemde hattınıza 8 TL, 10 TL tutarında yüklemeler yapabilirsiniz. Faturasız hatlarda kontör yerine TL gelmesi ile birlikte mobil ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede kredi kartı olmadan internetten online alışveriş yapabilirsiniz. Bu yöntem ile kredi kartı dolandırıcılığı gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız. Mobil ödemede GSM operatörleri belirli bir miktarda kesinti yapabilir. Bu miktar alışveriş yapılan site ile alakalıdır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com