cep lira ile nar paketi, cep lira avantajları, cep lirayla avantajlı paketler, turkcell cep lira, cep lira hazırkart
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Çoğunlukla kendi operatörümden numaralarla konuşuyorum diyorsanız bu nar paketi tam sizlik. Hemen size en yakın satış yerinden Turkcell Hazır Kart’ınıza 20 TL cep lira yükleyin ve ardından tek sms atarak bu cazip nar paketini satın alın.

Bireysel Turkcell Hazır Kart abonesi olup Genç Plus tarifesi dışında bir tarife kullanıyorsanız nar paketi kampanyasından faydalanabilirsiniz. Böylece yüklediğiniz cep liraları çok avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cep lira ile Turkcell’lire 20 TL’ye 100 TL veren nar paketini satın almak çok kolay. Hattınıza 20 TL cep lira yükledikten sonra cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip AY100NAR yazıp 2222’ye ücretsiz olarak göndereceğiniz kısa mesajın ardından bir onay mesajı alacaksınız, böylece hattınızdaki 20 TL düşüşecek ve yerine 100 TL yüklenecektir.

Yüklenen 100 TL’yi 30 gün boyunca Turkcell’lilerle konuşarak ve mesajlaşarak harcayabilirsiniz. En son teknoloji 3G bağlantınız nar paketini aldığınız anda ücretsiz ve otomatik olarak başlayacak ve konuşmalarınızı kesintiye uğramadan yüksek çekim gücü ile yapmanızı sağlayacaktır.

Satın aldığınız nar paketinden kalan TL’lerinizi ve kullanabileceğiniz son tarihi, cep telefonunuzdan ücretsiz olarak *123*84# numarasını tuşlayarak kolayca öğrenebilirsiniz. 30 Gün içinde kullanmadığınız TL’ler sonraki aya devretmemektedir. Cep lira ile Turkcell’lire 20 TL’ye 100 TL veren nar paketini iptal etmek isterseniz yine cep telefonunuzun mesaj menüsüne girerek IPTAL NARAYLIK100 yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli. Hemen ardından bilgilendirme mesajı ile paketiniz sonlandırılacaktır.

Hattınıza yüklediğiniz cep liraları kullanmak hiç bu kadar avantajlı olmamıştı. Cep liranızı bol bol kulanabilmek için bu nar paketini kaçırmayın. Dakika veya TL hesabı yapmadan sevdiğiniz Turkcell’lilerle uzun uzun konuşun ve mesajlaşın.  Konforlu ve ekonomik iletişimin tadını çıkarın.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com