avea cep tl, avea konuşma paketleri, avea cep tl bayiliği, cep tl
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Cep tllerinizle ekonomik olarak konuşabileceğiniz Avea paketlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Her yöne görüşebileceğiniz dakikalara, sadece aveadan aveaya görüşme yapabileceğinzi dakikalara, sms paketlerine ve internet paketlerine çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bağlan 150 paketi

Avea bağlan 150 paketi sayesinde cep tllerinizle çok uygun fiyata telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Bağlan 150 paketi tüm operatörlerle 150 dakika görüşmeyi ve 1 GB interneti içermektedir. Karşınızdaki kişi ister avea abonesi olsun ister olmasın dakikalarınız geçerli olacaktır. Paket ücreti sadece 20 cep tl’dir. Baglan 150 yazarak 5555 numarasına kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz.

Süper üçlü paket

Süper üçlü paket sayesinde bedava görüşmelerin yanında mesajlaşma ve internet de kazanırsınız. Tüm operatörlerle görüşebileceğiniz 500 dakika, tüm operatörlere gönderebileceğiniz 500 kısa mesaj ve 1 GB internet hakkı için sadece 30 cep tl yeterli olacaktır. Bu ekonomik paketten faydalanabilmek için super3lu yazarak 5555 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Hattınızdan 30 cep tl düşer ve 1 ay boyunca kullanabileceğiniz paket özellikleri hattınıza yüklenmiş olur.

Her yöne 100 paketi

Avea’nın cep tl ile alabileceğiniz ekonomik paketleri arasında yer alan her yöne 100 paketi sadece 9 cep tl’dir. 1 hafta boyunca dilediğiniz tüm operatör müşterileriyle görüşme yapabilirsiniz. Bu paketten faydalanmak için heryone100 yazarak 5555 numarasına kısa mesaj gönderin. 9 cep tl hattınızdan düşer ve 1 hafta boyunca görüşebileceğiniz 100 dakika hattınıza yüklenir.

Bal 100 paketi

Bal 100 paketi cep tl ile satın alabileceğiniz ekonomik haftalık paketler arasında yer almaktadır. Bal 100 paketini satın aldığınızda bütün operatörlerle 1 hafta boyunca 100 dakika görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca 100 kısa mesaj gönderebilir ve 100 mb internet kullanabilirsiniz.

19 Tllik yıkılan paket

Avea’nın bu paketi bol bol konuşma, mesajlaşma ve internet mb’ı içeriyor. Kayıt yazarak, 1991 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz. Böylece 19 cep tl karşılığında avealılarla 1000 dakika konuşabilir, 1000 sms gönderebilir ve 1 GB internet kullanabilirsiniz.

 

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com