avea cep tl, cep tl ekonomik paketler, cep tl kampanyaları, cep tl avantajları, cep tl ekonomik
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

Faturalı hatlarla ilgili sabit ücretli ekonomik tarifeler olsa da, dilediğimiz anda cep tl yükleyerek avantajlı konuşma paketlerinden yararlanma imkanımız var. Avea, müşterilerine özel olarak hazırladığı tarifelerle hem müşteri sayısına günden güne yenisini ekliyor hem de mevcut olan müşterilerini korumaya devam ediyor. Eğer Avea abonesiyseniz cep tl yükledikten sonra aşağıdaki paketlerden size uygun olanı seçerek Avea’nın deyimiyle doya doya konuşmaya başlayabilirsiniz.

Bağlan 500 paketi

BAGLAN500 yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz. Dilediğiniz operatörü arayarak 500 dakika görüşme yapma ve 1 GB internet kullanma hakkına sahip olursunuz. Paket ücreti 30 cep tl’dir.

Süper ikili internet paketi

Eğer aramalarınız genel olarak farklı operatör müşterilerine yönelik oluyorsa, bu durumda süper ikili internet paketini kullanabilirsiniz. 25 cep tl karşılığında tüm operatörlerle 250 dakika görüşüp, 1 GB internet kullanabilirsiniz. Paketi satın almak için YENIDATA yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin.

Süper İkili SMS Paketi

Telefonla görüşmeleriniz kadar kısa mesaj servisini de kullanıyorsanız süper ikili sms paketi tam size göre demektir. Paketin ücreti 25 cep tl’dir. Bu paket ile tüm operatörlerle 250 dakika konuşma süreniz ve 5000 ücretsiz kısa mesaj gönderme hakkınız olur.

Günlük her yöne paketi

Avea cep tl yükleyerek günübirlik paketinden faydalanabilirsiniz. Bu paket sayesinde her gün 60 dakikalık konuşma süresi kazanıyorsunuz. Üstelik bedava dakikalarınız her yöne kullanabilirsiniz! Paketin en büyük avantajı ise her gün yenilenebilir olması. Dilerseniz her gün 2 cep tl karşılığında günde 60 dakika bedava görüşme süresi kazanırsınız. Paketten faydalanmak için HERYONE yazarak 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Günlük Avealılara sınırsız paketi

Eğer sadece Avea aboneleriyle görüşme yapmak istiyorsanız, pakete üye olduğunuz gün boyunca sınırsız görüşme süresi kazanabilmek için AVEAICI yazarak 5555’e kısa mesaj gönerebilirsiniz. Paket ücreti 2 cep tl’dir.

Haftalık Avea içi paketi

Dilediğiniz tüm Avea aboneleriyle 7 gün boyunca 2000 dakika görüşmek için sadece 9 cep tl ödemeniz yeterlidir.  Haftalık Avea içi paketten faydalanabilmek için AVEAICI yazarak 2121’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.