Turkcell parça kontör, parça kontör sms paketleri
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme


Turkcell parça kontör yüklemenin en önemli avantajı sms paketleri ve konuşma paketlerinden yararlanmaktır. Daha fazla kontör yükleyerek gereksiz masraf yapmak istemeyen aboneler Turkcell parça kontör yükleyerek, Turkcell’in sunduğu avantajlardan faydalanabilirler.

75, 400 ve 800 SMS’lik paketler

Turkcell Hazır kart sahipleri parça kontör yükleyerek küçük bakiyelerle kısa mesaj paketleri satın alabilmektedirler. Her yöne 75 kısa mesaj göndermek için “HAZIR KART 75SMS” yazarak 2222’ye mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer daha fazla kısa mesaj gönderimi yapmak istiyorsanız bu durumda aylık 400 kısa mesaj gönderebilmek için “Hazır kart 400 SMS paketi”nden faydalanabilirsiniz. Bu paketin ücreti ise 10 TL’dir. “HAZIR KART 75SMS” yazarak 2222’ye mesaj gönderip bu paketten yararlanabilirsiniz. Eğer kısa mesaj gönderiminiz ağırlıktaysa “HAzırkart 800 SMS Paketi”ni kullanabilirsiniz. Sadece 15 TL karşılığında tüm operatörlere aylık 800 adet kısa mesaj gönderme imkanına sahip olursunuz.  “HAZIR KART 800SMS” yazarak 2222’ye mesaj gönderip paketi satın alabilirsiniz.

Aşık paketi

5 TL’lik parça kontör karşılığında sevgiliniz, nişanlınız ya da eşinizle dilediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz. Ay boyunca sınırsız mesajlaşma hakkı elde etmek için önce büyük harflerle “ASIK” ya da küçük harflerle “asik” yazıp ardından başına sıfır koymadan ve arada boşluk bırakmadan aşkınızın numarasını yazın.

Turkcell’den Turkcell’e 100 SMS

Sadece Turkcell hatlarla mesajlaşıyorsanız 100 SMS paketi sayesinde sadece 3 TL gibi cüzi bir miktarla doya doya mesajlaşabilirsiniz. Bu paketten faydalanabilmek için “AY YUZ SMS” yazın ve 2222 numarasına mesaj gönderin. Böylece hattınızdan 3 TL’lik ücret düşecek ve siz 30 gün boyunca 100 SMS gönderebileceksiniz.

3 TL’ye 30 MMS

Resim paylaşmayı sevenler için tasarlanan 30 MMS paketinin ücreti sadece 3 TL. Küçük miktarda yükleyeceğiniz parça kontör sayesinde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. 2222’ye “30 MMS” yazıp göndermeniz yeterli olacaktır.

Her yöne 500 SMS

Tüm operatörlere mesaj gönderirken kullanabileceğiniz bu pakette her yöne 500 SMS gönderebilirsiniz. Paketin ücreti ise sadece 8 TL’dir. Paketten faydalanabilmek için 2222’ye “HY 500 SMS” yazın ve gönderin.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com