parca kontor ,parça kontör, ceplira, toptan parca kontor,sanal kontor,fatura ödeme, fatura merkezi , ödeme merkezi ,öde kolay ,hızlı tl,parcakontor, toptan tl, cep tl, tl burada, fatura , kontur toptan, parçakontör,parcakontor,toptankontor,faturaödeme,tlyükleme,aveakontor,turkcellkontör,vodafone
Jettoptandakika Anasayfa
Jettoptandakika Anasayfa
kontor msn ekle
kontor bayimiz olun
kontor Turkcell avea vodafone Sik kullanilanlara ekle
Anasayfa Tl yukleme Fatura Kontor Fatura hakkimizda kontor fatura iletisim referanslar kontor fatura çözüm ortakları fatura kontor fatura iletisim
online TL yukleme
Fatura odeme online
hat aktivasyon islemleri
online bilet
Toplu Sms gonder
Call Shop
eticaret
teknik servis
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
Kontor bayi girisi
 
 
ŞİFRE  
 
DOĞRULAMA
Kontor fatura msn destek
Parça Kontor Fatura bayimiz olun

kontor fatura sektörden haberler
Kontor Haberleri yeni turkcell nar paketleri
Avea yeni sistem Vodafone tl yukleme

online tl yukleme

"TÜRKİYE'NİN EN ÇOK SATTIRAN VE KAZANDIRAN KONTÖR SİTESİNE HOŞGELDİNİZ"

HAKKIMIZDA ;  Açıklamaları dikkatle ve önemle okuyunuz ?

Parça kontör iletişim dünyasının değişilmez isimlerinden olan Parça kontör tek ve Jet toptan dakika günümüzde kullanılan 3 operatörden kontör tedariki ile siz değerli halkımıza online parça kontör sattırma imkanını sunmuştur.Bu hizmeti hemen hemen her sektöre satmak ve ya sattırmak mümkündür.Parça kontör veya Toptan kontör satışlarını toptan veya perakende olarak satmak için web site aracılığıyla Avea,Vodafone ve Turkcell operatörün destekleri ile verilen kontör ekranları yani Telpa,Mobiltel ve Vodafone E-topup ile yapılmaktadır.

"CEPLİRA , TOPTANKONTOR , PARCATL VE KONTÖR PLATFORMU ?

Cep lira,Toptankontor,Parcatl ve kontör hizmetlerini telekomünikasyon sektöründe bu işi yapan bir çok parça kontör sitesi açılmıştır.Türkiye'nin hemen hemen her vilayetinde ve ilçesinde olmak üzere kontör satan firmalar ortaya çıkmıştır."Bu firmaların çalışma şekilleri ve şartları firmaların yapısına göre değişiklik göstermektedir. Kimi peşin kontör satar, kimi toptancı veresiye kontör satar. Tabi ki de tüm toptancılara bu konuda saygı duymak lazım.Bu işin en güzel tarafı sistemin online olarak çalışması ve kontörlerin online olarak operatörlerden alınmasıdır ve yükleme işlemlerinin de bir hayli hızlı olması bu işin ticaret yönünden zengin bir işletme olduğu düşünülmektedir ve bu sektöre yönelmeler her geçen gün çoğalmaktadır."Aşağıdaki verilen sektörümüze ait 5 maddeyi inceleyiniz ve değerlendirme yapınız ?

A ) Bu sektörde Cep lira işletmeciliği online olarak yapılmaktadır.

B)  Bu sektörde Toptan kontör satış işlemleri yetkili olarak yapılmaktadır.

C)  Bu sektörde ParcaTl ve Parça kontör işletmeciliği yetki sertifikası ile yapılmaktadır.

D)  Bu sektörde vergi oranı sıfır (0) olduğu için bir dolandırıcılık veya vergi kaçakçılığı yapılmamaktadır.

 E)  Bu sektörde her şey kanunlara ve yasalara uygun bir biçimde yapılmaktadır.

Not : Bu sektöre ait yeterli bilgilendirmeyi bir sonraki makalemde yapacağım.

"PARÇAKONTÖR VE FATURA TAHSİLAT BİLGİLENDİRMESİ ?

Parça kontör ve fatura tahsilat bilgilendirmesini bizlere göndermiş olduğunuz yazıları paylaşacağım. Parça kontör hizmetlerini en doğru anlatan ve anlatan hitap şeklini yazmış olduğunuz yazılardan bahsedeceğim.Kontör hizmetlerini ve fatura tahsilatlarını arama motorlarından istediğiniz bayii aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

"PARÇAKONTÖR ÖDEME BİLDİRİM NASIL YAPILIR ?

Parça kontör alımlarında ödeme bildirimi nasıl yapılır ? ilk olarak banka hesabına para yatırıldıktan sonra bankanın size vermiş olduğu dekontu kullanarak yapılır.sisteme giriş yaptıktan sonra sol taraftaki sekmelerden ödeme bildirim kutucuğuna tıklayın .ardından miktar yazılarak altındaki açıklama kısmına da yatırılan saat yazılarak örneğin ; (15:19) bunu yazdıktan sonra altta bulunan yatırmış olduğunuz bankayı seçip onay tuşuna basmanız yeterli olacaktır.ödemeleriniz en geç 5 ila 20 dakika arasında onaylanacaktır.

Copyright © 2012 | Copyright © 2009 www.jettoptandakika.com